Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Fotografia produktowa WarszawaSpecjalizujemy się w fotografii produktowej typu packshot. Realizujemy zdjęcia produktów z różnych branż.

Ostatnio na FB pisaliśmy, że przez 3 dni zrobiliśmy setki zdjęć produktowych galanterii skórzanej. Jednym z efektów tej pracy był druk naszych zdjęć na łamach ogólnopolskiego miesięcznika dla pań – „Twój Styl”.

Część naszej pracy możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej, a całość w e-sklepie galanterii skórzanej marki Cholewiński. Znajdziecie tam dużo pięknych torebek, pasków, walizek, teczek i rękawiczek :) Realizowaliśmy również zdjęcia innych marek.

Co ciekawe, zdjęcie, które znajduje się w mini galerii można było oglądać w „większej” wersji na warszawskich autobusach miejskich.

Packshot Warszawa – szybka realizacja

Nasze studio fotografii produktowej działa od 2014 roku, choć nie był to początek naszej fotograficznej pasji.

Lata doświadczeń pozwoliły nam zbudować solidną jakość i sprawny proces działania. Mało tego, technologia stale idzie do przodu, a my jej towarzyszymy.

W ramach współpracy z nami otrzymasz:

 • Wysokiej jakości zdjęcia
 • W bardzo dobrej cenie – zobacz cennik
 • Realizację na czas
 • Wszystkie potrzebne formaty plików
 • Prawa majątkowe do zdjęć (na podstawie faktury)

Zakres naszego działania

Większość fotografii wykonujemy na białym tle (packshot)

Zróżnicowane realizacje znajdziesz w tym dziale

W dodatku wykonujemy zdjęcia aranżowane, sesje produktowe i in.

Profesjonalna realizacja zdjęć nie tylko pozwoli Ci wykorzystać na sklepie internetowym.

Świetnie będą się też prezentować w katalogach, na reklamach, w e-mailach, a także social mediach.

Będziesz mógł także wykorzystać je do tworzenia licznych materiałów promocyjnych, albo infografik, czy nawet użyć w filmach. Jeśli jesteś producentem możesz także zarabiać na udzieleniu licencji.

Cennik fotografii produktowej – Warszawa

Przedstawiamy poglądowy cennik zdjęć produktowych (packshotów). Wszystkie ceny są cenami brutto. Podane kwoty dotyczą ceny za jedno finalne zdjęcie.

Rodzaj zdjęćIlość zdjęć 10-19Ilość zdjęć 20-30Ilość zdjęć 31-60powyżej 60 zdjęć
ubrania: zdjęcia typu duch42 zł32 zł26 zł22 zł
ubrania: wieszak/płasko40 zł31 zł25 zł21 zł
zdjęcia obuwia22 zł19 zł17 zł15 zł
zdjęcia galanterii35 zł27 zł22 zł17 zł
zdjęcia biżuterii71 zł64 zł54 zł49 zł
zdjęcia zegarków50 zł40 zł34 zł30 zł
packshoty innewycena indywidualna
zdjęcia reklamowewycena indywidualna

Wcześniej nasze studio fotografii znajdowało się w Warszawie na ul. Patriotów, ale teraz z przyczyn osobistych przenieśliśmy się do mniejszej miejscowości w województwie świętokrzyskim położonej między Krakowem, a Kielcami. Blisko mamy do Warszawy jak i całego Śląska.

Nadal współpracujemy z licznymi klientami ze stolicy. W praktyce 99% produktów trafiało do nas za pomocą kurierów. Współpraca na odległość nie stanowi dla nas problemu. A jest nawet wskazana podczas pandemii.

Detale są najważniejszym elementem fotografii produktowej

Dobre zdjęcia na białym tle nie tylko oddają kolory przedmiotu i fakturę materiału. Klient przede wszystkim może skupić się na dokładnej ocenie detali.

Profesjonalna fotografia produktowa to jednolite zdjęcia wysokiej jakości.

Zróżnicowane produkty przedstawione w ten sam sposób w całym sklepie tworzą harmonię. Zgrywają się też z szatą graficzną i przede wszystkim przyciągają uwagę ku produktom.

Packshoty stały się sławne nie bez powodu – Amerykanie już w latach 90. dowiedli, że katalogi na białym tle sprzedają lepiej, bo nie zakłóca ich „szum” tła. W Polsce obserwujemy ten trend właściwie od początku ery internetu.

Realizujemy też zdjęcia w innych miastach. Zobacz: fotografia produktowa Katowice

Tworzymy zdjęcia które sprzedają

Wielu klientów nawet nie będzie świadoma jakości zdjęć – liczą się dla nich odpowiednie ujęcia, dostrzeżone detale, a wreszcie całościowy efekt wizualny produktu. Znaczna część tego procesu odbywa się podświadomie, a klienta zauważa różnice dopiero, gdy natrafi na niskiej jakości fotki.

O niskiej jakości mogą świadczyć:

 • widoczne pixele (na komputerze) lub rozmycia, nienaturalne przejścia tonalne kolorów (w druku)
 • poszarzone, pożółkłe tło
 • produkt zabarwiony od tła
 • nieatrakcyjne ujęcia

Nie musisz mieć luksusowych produktów, by je luksusowo zaprezentować.

Lata praktyki i doskonały sprzęt – zarówno aparaty, jak i studio- pozwoliły nam osiągnąć efekt, który znajdziesz w naszych galeriach.

 • Możesz wybrać fotografie z cieniem, bez cienia lub z delikatnym odbiciem na podłożu.
 • Jeżeli chcesz zabezpieczyć swoje zdjęcia możesz umieścić na nich znak wodny.
 • Dostosowujemy pliki graficzne do wybranego przez Ciebie docelowego rozmiaru. Otrzymasz także dużej jakości pliki do dalszego wykorzystania

Masz pytania? Porozmawiaj z nami, rozwiejemy Twoje wątpliwości

Anna Żylińska – fotograf produktowy i właścicielka firmy

Zobacz: Fotografia produktowa Cennik

Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Opole, Katowice, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Kielce, Częstochowa, Wrocław, BIelsko-Biała, Poznań, Nowy Sącz

Polecane usługi:

fotografia produktowa Warszawa, fotografia produktowa Katowice, packshot Warszawa, fotografia produktowa Poznań, fotografia produktowa Rzeszów, fotografia produktowa Lublin, fotografia produktowa Szczecin, fotografia produktowa Gdańsk, fotografia produktowa Łódź, fotografia produktowa Bydgoszcz, fotografia produktowa Kielce, zdjęcia produktowe Kraków, fotografia produktowa Częstochowa, zdjęcia produktowe Wrocław, fotografia produktowa Opole, fotografia produktowa Bielsko-Biała, packshoty Poznań, packshoty Łódź, fotografia reklamowa Nowy Sącz

Przejdź do początku strony