Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Fotografia produktowa CzęstochowaPRZYKŁADOWE ZDJĘCIE ODZIEŻY

Jesteśmy ekspertami fotografii odzieży. A ponadto realizujemy zdjęcia produktów z różnych branż.

Oferujemy profesjonalne realizacje wykonane na czas i zgodnie z wymaganiami Klienta.

Fotografia Packshot jest wykorzystywana w wielu obszarach biznesowych na różne sposoby. W ciągu ostatnich kilku lat stała się rosnącym trendem w modzie i produktach elektronicznych. Połączyliśmy tę specjalistyczną niszę z licznymi potrzebami rynku e-commerce.

Wiele inwestujemy w sprzęt i nowoczesne techniki. Spośród nich bardzo atrakcyjne są zdjęcia typu duch – które pozwalają przedstawić produkt tak jak na człowieku, mimo że nie widać ciała.

Zadbamy o Twoje potrzeby związane z fotografowaniem i edycją, więc zdjęć.

Fotografia produktowa zwykle ma na celu ukazania rzeczy takimi, jakimi są aby kupujący był jak najlepiej poinformowany o jakości produktu. Niekiedy zaś dodatkowo ulepsza się zdjęcia, aby uatrakcyjnić przedmiot. Można to osiągnąć wybierając odpowiednie kadry, grać światłocieniem, czy zaprezentować je w lepszym świetle.

Zapraszamy do kontaktu lub przejrzenia naszej oferty

Zobacz cennik packshotów

Telefon: 533 410 388
E-mail: kontakt@bezcieniowa.pl

Fotografia produktowa jest naszą pracą i misją.

Twoi klienci doceniają spójność obrazów towarów, które widzą, gdy przychodzą do Twojego sklepu lub witryny. Następnie mogą porównywać produkty i skupiać się na szczegółach.

Wysokiej jakości zdjęcia to efekt długich godzin spędzonych na retuszowaniu i fotografowaniu, a także znacznych inwestycjach w sprzęt i szkolenia. Wdrażamy najlepsze praktyki, a po drodze i zawsze staramy się je ulepszać i współuczestniczyć w tworzeniu trendów.

Jakość zdjęć

Często przesadnie dbamy o detale, bo wiemy, że przed obiektywem nie da się niczego ukryć. Cierpliwość i dokładność pozwalają nam wykonywać najwyższej jakości zdjęcia produktowe, a w tym packshoty (zdjęcia na jednolitym tle), zdjęcia do kampanii reklamowych, kart produktowych, ale też kolekcji, lookbooków, i materiałów na różne nośniki.

Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych zdjęć i umiarkowana cena.

Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w fotografii produktowej i dłuższe w fotografii eventowej, nasz zespół wypracował talent do prezentowania produktów w równie fotogeniczny sposób, niezależnie od skali realizacji lub liczby zdjęć które nam zlecono. Obsługujemy producentów odzieży, biżuterii, obuwia i wiele innych podmiotów. W naszym portfolio znajdziecie Państwo też marki największych marek świata.

studio fotograficzne 1-2 Bezcieniowa.pl

Jak wygląda współpraca z nami:

 • Współpracujemy zdalnie – konsultujemy całe zlecenie przed przystąpieniem do realizacji i wyceną. Nie cierpimy niedomówień.
 • Przejrzysty cennik – pozwoli Ci ocenić wstępne koszty i jest dobrą podstawą do tego byśmy nie naliczyli kwot z kosmosu. Jednakże ostatecznej wyceny dokonujemy dopiero po ustaleniu szczegółów zlecenia.
 • Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty.
 • Otrzymujemy od Ciebie produkty – i w wyznaczonym terminie przechodzimy do realizacji.
 • Przygotowujemy je do sesji – muszą być tip-top. Dlatego część czasu zabiera nam prasowanie ubrań, odkurzanie biżuterii, butów, rozmaitych produktów. Jeśli możesz, spakuj proszę towar w jak najlepszej kondycji.
 • Wykonujemy zdjęcie poglądowe, na bazie którego ustalamy jak ma wyglądać cała sesja. Następnie, po konsultacjach realizujemy całość.
 • Opłacasz fakturę, a my przesyłamy Ci zdjęcia bez znaku wodnego.
 • Zdjęcia możesz pobrać z naszego serwera przez 3 miesiące lub przesyłamy je do Ciebie na nośniku wraz z produktami.

Pracę realizujemy zdalnie co niweluje barierę odległości.
Dzięki temu skutecznie realizujemy fotografie produktowe dla klientów z całej Polski i zza granicy. W Poznaniu czasem pojawiamy się na targach biznesowych, ale lubimy też pozwiedzać miasto :)

Fotografia produktowa Częstochowa cennik

Rodzaj zdjęćIlość zdjęć 10-19Ilość zdjęć 20-30Ilość zdjęć 31-60powyżej 60 zdjęć
ubrania: zdjęcia typu duch42 zł32 zł26 zł22 zł
ubrania: wieszak/płasko40 zł31 zł25 zł21 zł
zdjęcia obuwia22 zł19 zł17 zł15 zł
zdjęcia galanterii35 zł27 zł22 zł17 zł
zdjęcia biżuterii71 zł64 zł54 zł49 zł
zdjęcia zegarków50 zł40 zł34 zł30 zł
packshoty innewycena indywidualna
zdjęcia reklamowewycena indywidualna

Fotografia produktowa Częstochowa – realizacje

Jak pomagamy naszym Klientom z Częstochowy?

Marki modowe mają ogromną gamę produktów – od odzieży po akcesoria. Muszą upewnić się, że ich kolekcje są zróżnicowane, ale jednocześnie żadna nie odstaje estetyką od reszty.

Niestety częstym problemem jest uzyskanie odpowiednio dobrych zdjęć dla różnych typów asortymentu. To rodzi rozmaite trudności marketingowo-sprzedażowe.

Czy Twoje kolekcje produktów są tak różne, że trudno jest stworzyć spójną ofertę, do której mogą odnieść się Twoi klienci? Jeśli tak, potrzebujesz profesjonalnej fotografii produktowej, aby stworzyć odpowiednie wrażenia estetyczne, które napędzają klientów do zakupu.

Świadczymy wysokiej jakości usługi fotografii produktowej w przystępnych cenach.

Fotografia packshotowa jest wykorzystywana przez wiele branż do różnych celów, ale w ostatnich latach stała się bardziej popularna do prezentacji ubrań i artykułów modowych. Wykorzystujemy tę niszę aby zaspokoić liczne potrzeby producentów. Tym bardziej, że jesteśmy mistrzami zdjęć typu duch – na niewidocznym manekinie.

W ramach współpracy z nami otrzymasz:

 • Wysokiej jakości zdjęcia w bardzo dobrej cenie (zobacz cennik)
 • Realizację na czas
 • Pliki graficzne w potrzebnych Ci formatach – bez żadnych dopłat i ukrytych kosztów
 • Wsparcie merytoryczne podczas planowania kolekcji zdjęć
 • Prawa majątkowe na wieczyste użytkowanie zdjęć (na podstawie faktury)

Zakres naszego działania (fotografia produktowa Poznań)

 • zdjęcia ubrań – na manekinie typu duch, na płasko lub na wieszaku
 • packshoty obuwia, galanterii,
 • zdjęcia zegarków, zdjęcia biżuterii
 • zdjęcia produktów różnego rodzaju
 • zdjęcia reklamowe, fotografia aranżowana
 • i wiele innych – zadzwoń, nie boimy się wyzwań

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 533 410 388

kontakt@bezcieniowa.pl

Adres wysyłki produktów: Wygoda 7, 28-313 Imielno

Jak możesz wykorzystać zdjęcia produktów?

Wiele sklepów internetowych zaniedbuje zdjęcia produktów, ale oznacza to, że tracą sprawdzoną strategię marketingową i sposób na pozyskanie większej liczby klientów.

Wysoka jakość zdjęć jest już standardem. Tylko w niektórych branżach akceptowane są jeszcze rozpikselowane zdjęcia słabej jakości. Akceptowane, czyli właściwie niepotrzebne. Ale co gdy na rynku pojawi się gracz ze świetnymi zdjęciami? Inne sklepy zdębieją z zazdrości (i będą musiały opróżniać kieszenie z oszczędności).

Strategiczne umieszczanie wysokiej jakości zdjęć produktów w Twoim sklepie nie tylko wyróżnia Twoje produkty, ale także zapewnia, że klienci mogą zobaczyć, co kupują, zanim to kupią. To także dowód na to, że stawiasz na profesjonalizm i najwyższą jakość.

Profesjonalne zdjęcia produktowe to konieczne i zarazem najlepsze rozwiązanie dla firm producentów oraz sprzedawców.

Zdjęcia produktów to kluczowa część sklepu internetowego. Możesz ich używać w katalogach produktów, na stronie internetowej lub w postach w mediach społecznościowych, aby promować swoje produkty.

Powiązane usługi:

fotografia produktowa Warszawa, fotografia produktowa Katowice, packshot Warszawa, fotografia produktowa Poznań, fotografia produktowa Rzeszów, fotografia produktowa Lublin, fotografia produktowa Szczecin, fotografia produktowa Gdańsk, fotografia produktowa Łódź, fotografia produktowa Bydgoszcz, fotografia produktowa Kielce, zdjęcia produktowe Kraków, fotografia produktowa Częstochowa, zdjęcia produktowe Wrocław, fotografia produktowa Opole, fotografia produktowa Bielsko-Biała, packshoty Poznań, packshoty Łódź, fotografia reklamowa Nowy Sącz

Dla jakich miejscowości pracujemy:

Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Opole, Katowice, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Kielce, Częstochowa, Wrocław, BIelsko-Biała, Poznań, Nowy Sącz

Przejdź do początku strony