Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Fotografia produktowa Gdańsklingerie intymna bielizna kobieca na manekinie typu duch

Specjalizujemy się w fotografii packshotowej i szerzej w fotografii produktowej. Nasze realizacje znajdziesz poniżej lub w naszym portfolio. Czasami robimy zdjęcia przedmiotom z różnych mało spotykanych dziedzin rynku.

Fotografia produktowa to proces robienia atrakcyjnych zdjęć produktów.

Zapewniamy profesjonalne podejście do realizacji. Obszerną prezentację możliwości fotografii produktowej oraz piękne zdjęcia odpowiadające Twoim potrzebom. Nasz wachlarz możliwości możemy dostosować do preferencji klienta.

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich zdjęć do swojego sklepu lub kolekcji, wskażemy metodę opartą na najnowszych standardach naszej branży. Dopasuj zdjęcia do swoich wymagań, jeśli potrzebujesz zróżnicowania zamów różne rodzaje zdjęć.

Celem fotografii produktowej jest uchwycenie najlepszego kąta i zaprezentowanie produktu w jego najatrakcyjniejszej formie.

Zapraszamy do kontaktu lub przejrzenia naszej oferty

Zobacz cennik packshotów

Telefon: 533 410 388
E-mail: kontakt@bezcieniowa.pl

Specjalizujemy się w szeroko pojmowanej fotografii produktowej.

Od podstaw tworzymy spójną wizję, którą z pomocą zdjęć produktowych zaprezentujesz swoim klientom.

Większość naszych zdjęć trafia do Internetu (a tylko niektóre do druku). Wysoka jakość fotografii nie oszczędza naszego sprzętu i budżetu na innowacje techniczne.

W rezultacie stale rozwijamy nasze umiejętności i inwestujemy w sprzęt, aparaty fotograficzne, oświetlenie i programy.

To pozwala wykonywać nam najwyższej jakości zdjęcia produktowe, a w tym packshoty (zdjęcia na jednolitym tle), zdjęcia do kampanii reklamowych, kart produktowych, ale też kolekcji, lookbooków, galerii łączonych etc.

Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych zdjęć i umiarkowana cena. Nasze ponad 10 letnie doświadczenie w fotografii produktowej i dłuższe w fotografii okolicznościowej pozwala nam przedstawić produkty w jednakowo atrakcyjnym świetle niezależnie od tego czy wykonujemy 10, czy 1000 zdjęć.

Jesteśmy znani z tworzenia nieskomplikowanych zdjęć produktów, które przedstawiają cały urok fotografowanych przedmiotów. Wiemy, że będziesz zadowolony z efektu, niezależnie od tego, ile zdjęć zrobimy. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie w fotografowaniu sprawia, że jesteśmy skuteczni w wielogodzinnej pracy – nawet przy setkach zdjęć dziennie jesteśmy w stanie podkreślać drobne szczegóły.

Jak wygląda współpraca z nami:

 • Współpracujemy zdalnie. Szczegóły zlecenia omawiamy przez telefon, na zasadzie spotkań online wideo, a w niektórych przypadkach spotykamy się na żywo.
 • Nasza przejrzysta polityka cenowa pomaga uzyskać jasny obraz kosztów przed złożeniem zamówienia. Stałym klientom udzielamy rabatu.
 • W wyznaczonym terminie otrzymujemy od Ciebie produkty do fotografowania. Przygotowujemy je do sesji, prasujemy ubrania, układamy i robimy zdjęcia.
 • Wykonujemy zdjęcie poglądowe, na bazie którego ustalamy jak ma wyglądać cała sesja.
 • Opłacasz fakturę, dostajesz zdjęcia bez znaku wodnego, a sfotografowane produkty są gotowe do odbioru.
 • Zdjęcia możesz pobrać z naszego serwera lub przesyłamy je do Ciebie na nośniku wraz z produktami.

Pracę realizujemy zdalnie co niweluje barierę odległości.
Dzięki temu skutecznie realizujemy fotografie produktowe dla klientów z całej Polski i zza granicy (głównie Niemcy i Czechy).

Fotografia produktowa Gdańsk – realizacje

Fotografia produktowa Gdańsk Cennik

Rodzaj zdjęćIlość zdjęć 10-19Ilość zdjęć 20-30Ilość zdjęć 31-60powyżej 60 zdjęć
ubrania: zdjęcia typu duch42 zł32 zł26 zł22 zł
ubrania: wieszak/płasko40 zł31 zł25 zł21 zł
zdjęcia obuwia22 zł19 zł17 zł15 zł
zdjęcia galanterii35 zł27 zł22 zł17 zł
zdjęcia biżuterii71 zł64 zł54 zł49 zł
zdjęcia zegarków50 zł40 zł34 zł30 zł
packshoty innewycena indywidualna
zdjęcia reklamowewycena indywidualna

Fotografia packshotowa jest wykorzystywana przez wiele branż do różnych celów, ale w ostatnich latach stała się bardziej popularna do prezentacji ubrań i artykułów modowych. Wykorzystujemy tę niszę aby zaspokoić liczne potrzeby producentów. Tym bardziej, że jesteśmy mistrzami zdjęć typu duch – na niewidocznym manekinie.

W ramach współpracy z nami otrzymasz:

 • Wysokiej jakości zdjęcia w bardzo dobrej cenie (zobacz cennik)
 • Realizację na czas
 • Pliki graficzne w potrzebnych Ci formatach – bez żadnych dopłat i ukrytych kosztów
 • Wsparcie merytoryczne podczas planowania kolekcji zdjęć
 • Prawa majątkowe na wieczyste użytkowanie zdjęć (na podstawie faktury)

Zakres naszego działania (fotografia produktowa Kraków)

 • zdjęcia ubrań – na manekinie typu duch, na płasko lub na wieszaku
 • packshoty obuwia, galanterii,
 • zdjęcia zegarków, zdjęcia biżuterii
 • zdjęcia produktów różnego rodzaju
 • zdjęcia reklamowe, fotografia aranżowana

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 533 410 388

kontakt@bezcieniowa.pl

Adres wysyłki produktów: Wygoda 7, 28-313 Imielno

Jak możesz wykorzystać zdjęcia produktów?

Zdjęcia produktów to kluczowa część sklepu internetowego. Możesz ich używać w katalogach produktów, na stronie internetowej lub w postach w mediach społecznościowych, aby promować swoje produkty.

Katalogi produktów są ważną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Reprezentują markę i dają klientom szansę poznania oferty.

Z kolei zdjęcia produktów na białym tle są wykorzystywane w katalogach produktów z dwóch głównych powodów: po pierwsze, pomagają klientom w podejmowaniu decyzji zakupowych, ponieważ mają oni lepsze wyobrażenie o tym, jak wygląda produkt; po drugie, pomagają firmom zarabiać pieniądze, ponieważ klienci będą kupować więcej, jeśli będą wiedzieć, jak wyglądają produkty. Zdjęcia na białym tle realizują ten cel przez usuwanie szumu wizualnego, który rozprasza uwagę użytkownika, albo po prostu go męczy (czy próbowaliście kiedyś robić zakupy w internecie dłużej niż godzinę? Bez packshotów byłoby to bardzo trudne).

Powiązane usługi:

fotografia produktowa Warszawa, fotografia produktowa Katowice, packshot Warszawa, fotografia produktowa Poznań, fotografia produktowa Rzeszów, fotografia produktowa Lublin, fotografia produktowa Szczecin, fotografia produktowa Gdańsk, fotografia produktowa Łódź, fotografia produktowa Bydgoszcz, fotografia produktowa Kielce, zdjęcia produktowe Kraków, fotografia produktowa Częstochowa, zdjęcia produktowe Wrocław, fotografia produktowa Opole, fotografia produktowa Bielsko-Biała, packshoty Poznań, packshoty Łódź, fotografia reklamowa Nowy Sącz

Dla jakich miejscowości pracujemy:

Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Opole, Katowice, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Kielce, Częstochowa, Wrocław, BIelsko-Biała, Poznań, Nowy Sącz

Przejdź do początku strony