Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Dobra fotografia produktowa to ponad 20% sukcesu sprzedaży | Katowice, woj. śląskieNikt już nie wierzy w to, że dobre zdjęcia sprzedają same za siebie – nie łudźmy się. Ale żaden sprzedawca nie może sobie pozwolić na pozostanie w tyle względem konkurencji. Zdjęcia jak się okazuje, mają bardzo duży wpływ na to, czy klient kupi u nas. Są szczególnie ważne, jeżeli sprzedajecie Państwo towar od dystrybutorów, a jeszcze ważniejsze, gdy sprzedajecie własne produkty i nikt nie dostarcza Wam zdjęć.

Nasze studio fotografii produktowej wykonuje zdjęcia różnych produktów z Katowic i szerzej w woj. śląskim

Realizujemy zdjęcia reklamowe oraz packshoty rozmaitych produktów, m.in.:

Zobacz cennik packshotów

Przejrzałeś już setki ofert i wszystkie zdjęcia wydają Ci się podobne i powtarzalne? Szukaj specjalistów w Twoim typie produktów.

Nic bardziej mylnego. Wiele firm wykonuje bardzo dobre zdjęcia i zmiany kontrahenta powinieneś dokonać jedynie, jeśli nie będziesz zadowolony z jakiegoś etapu współpracy.

Jeśli zaś szukasz specjalistów w danej dziedzinie po prostu skontaktuj się z kilkoma firmami fotografii produktowej.

My specjalizujemy się w wyżej wymienionych dziedzinach, co zresztą widać po naszym portfolio.

Czym się kierować wybierając studio fotografii produktowej? – szczególnie w Katowicach

O tym temacie można rozmawiać bez końca. Naszym zdaniem warto skontaktować się z kilkoma firmami i porozmawiać z nimi o swoich potrzebach. Poprosić o niezobowiązującą wycenę. W punktach warto głównie zwrócić uwagę na:

  • Chemię, która wytworzy się w kontakcie z rozmówcą (ale uważaj, na duże agencje fotograficzne, w których przy telefonie może siedzieć handlowiec, a nie fotograf) – tak, chemia jest ważna, ale też nie najważniejsza. Chyba każdy zwraca na nią uwagę.
  • Wycenę zdjęć
  • Możliwość wykonania bezpłatnego zdjecia testowo-poglądowego jednego z Twoich produktów, aby się upewnić, że Twoje zlecenie zostanie należycie „dopieszczone”
  • Jakie będzie czas realizacji i kary umowne w razie niedopełnienia obowiązku
  • Jakie formaty plików otrzymasz i w jakich rozmiarach będą pliki graficzne
  • Czy otrzymasz prawa majątkowe do wszystkich zdjęć i dowolną możliwość edycji plików graficznych
  • Czy zleceniobiorca potrafi słuchać i doradzać na temat Twoich zdjęć produktowych

Niemal wszystkie studia fotografii produktowej działają zdalnie – to znaczy, że wysyłasz im produkty do zdjęć. Z tego powodu równie pomyślnie możesz współpracować ze studiem z siedzibą na drugim końcu Polski. Nie ma z tego tytułu żadnych opóźnień, ani utrudnień.

studio fotograficzne 2 Bezcieniowa.pl
Nasze studio

Co oferujemy?

Atrakcyjne ceny

Jako doświadczone studio jesteśmy otwarci na wizję Klienta. Sami też doradzamy, jakiego rodzaju zdjęcia byłyby najlepsze. Dbamy o detale wykonywanych zdjęć, tak aby każdy produkt prezentowany był bez żadnych mankamentów wizualnych.

Zobacz cennik zdjęć produktowych

Położenie studia z dala od wielkich aglomeracji pozwala nam na obniżenie ceny za zdjęcie. Nie dokładasz się do wynajmu naszego lokalu, płacisz tylko za zdjęcie.

Jednocześnie mamy blisko do Katowic, dzięki czemu transport dociera szybko.

Sprawną współpracę zdalną

Nie ma konieczności osobistego dostarczania produktów. Większość klientów wysyła nam produkty kurierem (w mniejszych opakowaniach lub na paletach). Szczegóły odnośnie realizacji zdjęć ustalamy na bieżąco lub przy podejmowaniu zlecenia.

Szybko i w terminie zrealizujemy nawet duże zamówienie. Zadzwoń lub napisz do nas. Umów się na termin.

Jesteśmy profesjonalni

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie i dbamy o dobry kontakt z Klientami. Dzięki temu utrzymujemy liczne grono naszych stałych Klientów.

Zobacz nasze portfolio aby się przekonać.

Fotografia produktowa Katowice Cennik

Rodzaj zdjęćIlość zdjęć 10-19Ilość zdjęć 20-30Ilość zdjęć 31-60powyżej 60 zdjęć
ubrania: zdjęcia typu duch42 zł32 zł26 zł22 zł
ubrania: wieszak/płasko40 zł31 zł25 zł21 zł
zdjęcia obuwia22 zł19 zł17 zł15 zł
zdjęcia galanterii35 zł27 zł22 zł17 zł
zdjęcia biżuterii71 zł64 zł54 zł49 zł
zdjęcia zegarków50 zł40 zł34 zł30 zł
packshoty innewycena indywidualna
zdjęcia reklamowewycena indywidualna

Fotografia produktowa do sklepów internetowych, na aukcję, albo do katalogów

Otrzymacie Państwo od nas profesjonalne pliki graficzne – wysoka jakość zdjęć w pełnym rozmiarze plików graficznych oraz na życzenie przycięte w mniejszych rozmiarach, aby lepiej dopasować je do sklepu internetowego lub do katalogu.

Razem z przekazaniem praw majątkowych, Wasi graficy będą mogli prowadzić na zdjęciach wszelkie potrzebne im prace.

Zdjęcia produktowe można wykorzystać nie tylko na aukcjach i w social mediach, ale też łączyć je i edytować, aby stworzyć ciekawe projekty do bannerów, grafik reklamowych, ulotek, albo e-maili.

Warto zadbać o własną bibliotekę zdjęć, tym bardziej, że wiele z nich ma charakter ponadczasowy

Co wnoszą zdjęcia produktowe? Czy rzeczywiście potrafią sprzedawać?

Omówić należy tutaj dwa zagadnienia:

Packshoty, czyli zdjęcia na jednorodnym (najczęściej białym) tle

Zdjęcia na białym tle to klasyka zdjęć produktowych, używana w Polsce od początku „epoki” internetu. Jej czysta forma pozwala skupić się klientowi na produkcie, nie rozpraszać, docenić jego walory i podkreślić szczegóły. Ponadto oferuje jednorodną stylistykę wszystkich, nawet mocno zróżnicowanych produktów w ofercie.

Szczególnie atrakcyjne są packshoty oddziałujące na zmysły. Z tego powodu tak chętnie Klienci zamawiają u nas zdjęcia odzieży typu duch (czyli na manekinie typu duch), który oddaje kształty odzieży, a zarazem manekin jest niewidoczny.

Zdjęcia typu packshot mają bardzo szerokie zastosowanie, bo można dodawać je do różnych projektów graficznych, na przykład na facebook, instagram.

Drugim zagadnieniem jest fotografia reklamowa stylizowana, aranżowana

Tutaj naszym celem jest podkreślenie licznych emocji związanych z produktem lub marką. Stylista zatrudniony do wykonania zdjęcia tworzy świat taki, jaki klient ma percypować. Bo często nie mówimy tu o samym odbiorze wizualnym. Profesjonalne zdjęcia potrafią sprawić, że czujemy świeżość mleczka do ciała na własnej skórze, albo słyszymy wysokie tony skrzypiec.

Organizujemy też sesje zdjęciowe z modelami. Te zwykle odbywają się w różnych, specjalnie do tego przygotowanych miejscach, albo w studio.

Zapraszamy – Fotografia produktowa Katowice

Polecane usługi:

fotografia produktowa Warszawa, fotografia produktowa Katowice, packshot Warszawa, fotografia produktowa Poznań, fotografia produktowa Rzeszów, fotografia produktowa Lublin, fotografia produktowa Szczecin, fotografia produktowa Gdańsk, fotografia produktowa Łódź, fotografia produktowa Bydgoszcz, fotografia produktowa Kielce, zdjęcia produktowe Kraków, fotografia produktowa Częstochowa, zdjęcia produktowe Wrocław, fotografia produktowa Opole, fotografia produktowa Bielsko-Biała, packshoty Poznań, packshoty Łódź, fotografia reklamowa Nowy Sącz

Miejscowości w których pracujemy:

Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Opole, Katowice, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Kielce, Częstochowa, Wrocław, BIelsko-Biała, Poznań, Nowy Sącz

Przejdź do początku strony