Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Fotografia produktowa KielceRealizujemy usługi fotografii produktowej z nastawieniem na dokładność wykonywania zdjęć, profesjonalizm i dobrą cenę dla klienta.

Założenia naszej działalności możemy realizować dzięki licznym stałym zleceniom. Mamy bogate doświadczenie w fotografii produktowej, ale też eventowej i ślubnej.

Tygodniowo realizujemy kilka tysięcy fotografii. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio w menu strony – znajdziesz tam różne interesujące Cię działy.

Jeśli szukasz realizacji z konkretnej branży zadzwoń do nas. Opowiemy o naszym podejściu do zdjęć i zaprezentujemy interesujące Cię zdjęcia produktów.

Cennik fotografii produktowej – Kielce

Poznaj nasz cennik. Skontaktuj się z nami, aby opowiedzieć o swoich potrzebach i uzyskać wycenę.

Najlepszą cenę otrzymasz zamawiając więcej niż 60 zdjęć. Dlatego warto przesyłać nam większe partie produktów.

Rodzaj zdjęćIlość zdjęć 10-19Ilość zdjęć 20-30Ilość zdjęć 31-60powyżej 60 zdjęć
ubrania: zdjęcia typu duch42 zł32 zł26 zł22 zł
ubrania: wieszak/płasko40 zł31 zł25 zł21 zł
zdjęcia obuwia22 zł19 zł17 zł15 zł
zdjęcia galanterii35 zł27 zł22 zł17 zł
zdjęcia biżuterii71 zł64 zł54 zł49 zł
zdjęcia zegarków50 zł40 zł34 zł30 zł
packshoty innewycena indywidualna
zdjęcia reklamowewycena indywidualna

Jakie zdjęcia realizujemy

Bezcieniowa to studio fotografii w którym wykonujemy tysiące profesjonalnych zdjęć produktowych realizowanych dla sklepów internetowych, hurtowni oraz producentów.

Większość naszych klientów ma swoje siedziby w kraju, choć realizujemy także zdjęcia dla firm mieszczących się w za granicą.

Specjalizujemy się w zdjęciach odzieży – głównie packshotach, choć wykonujemy też sesje zdjęciowe z modelkami i modelami. Są to zarówno sesje studyjne jak i plenerowe.

Do tego realizujemy zdjęcia produktowe obuwia, galanterii, skórzanej, zegarków, biżuterii i różnych innych artykułów, w tym też artykułów żywieniowych, kosmetyków, elektroniki i in.

Nasze duże doświadczenie pomaga nam zrozumieć potrzeby naszych Klientów, charakter ich działalności oraz zróżnicowane oczekiwania.

Zobacz nasze realizacje

Klikając w poniższe odnośniki znajdziesz najpopularniejsze realizacje

Wybrane realizacje:

Zdjęcia testowe i różne rodzaje potrzebnych plików graficznych

Oferujemy bezpłatne wykonywanie zdjęć testowych, abyście mogli się Państwo przekonać do ich jakości. Zdjęcia te obarczone są znakiem wodnym. Jeśli potrzebujesz zdjęć testowych, skontaktuj się z nami.

Klienci otrzymują od nas wszystkie potrzebne rodzaje plików graficznych – RAW oraz inne formaty dostosowane do Twoich potrzeb. Nie rozróżniamy realizacji na pakiety „premium” lub „economy”, ani nie wymagamy dopłaty za zdjęcia w wyższej rozdzielczości (jak tak można?) po prostu robimy dobre zdjęcia w ustalonej cenie.

Proste zasady współpracy

  1. Bezpłatna wycena i zdjęcia testowe – skontaktuj się z nami aby otrzymać wycenę. Możemy też wykonać dla Ciebie zdjęcia testowe.
  2. Przesyłasz nam produkty do sfotografowania, a my przechodzimy do pracy wg ustaleń.
  3. Otrzymujesz zdjęcia – możesz je pobrać w różnych rozdzielczościach i typach potrzebnych Ci plików graficznych z pomocą naszego serwera FTP
  4. Rozliczenie i zwrot produktów.

Współpraca przebiega zgodnie z ustaleniami. Jeżeli masz określony styl zdjęciowy dostosowujemy się do niego, jeżeli takiego stylu nie ma, to możesz go opisać według własnego zamysłu, albo skorzystać z naszej pomocy do opracowania pomysłu na zdjęcia.

Nasze duże doświadczenie często pozwala nam ulepszyć ogólny poziom fotografii, chociaż nie jesteśmy nachalni.

Fotografia produktowa – w tym jesteśmy najlepsi

  • Realizujemy packshoty na białym, albo przezroczystym tle. Wykonujemy także zdjęcia aranżowane.
  • Wiemy, jak ważne są to formaty zdjęć w sprzedaży internetowej.
  • Tygodniowo wykonujemy zdjęcia nawet paru tysięcy produktów.
  • Nasze studio fotografii produktowej wykonuje liczne projekty dla sklepów internetowych, katalogów, a nawet wielkoformatowego druku.
  • Fotografią zajmujemy się od 2010 roku

Obok sesji produktowych realizujemy profesjonalne sesje fotograficzne z modelkami/modelami. Wykonujemy je w różnych studiach, plenerze lub innej naturalnej przestrzeni. Sesje realizujemy w południowej części polski, w tym także w Kielcach.

Własne zdjęcia produktowe możesz wykorzystać w dowolny sposób

Zwykle nie służa tylko jako zdjęcia obrazujące produkty w katalogu, czy w sklepie internetowym. Są także stosowane do tworzenia grafik reklamowych, postów w mediach społecznościowych, fotomontaży i rozmaitych kolaży. Zdjęcia produktowe są stale wykorzystywane przez Twój zespół graficzny. Czasem warto nawet mieć większą bazę zdjęć, niż planuje się użyć w sklepie online – bo inne zdjęcia nie znudzą się potencjalnym widzom, gdy skorzystamy z nich w grafikach promocyjnych.

W jakich miastach pracujemy:

Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Opole, Katowice, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Kielce, Częstochowa, Wrocław, BIelsko-Biała, Poznań, Nowy Sącz

Polecane usługi:

fotografia produktowa Warszawa, fotografia produktowa Katowice, packshot Warszawa, fotografia produktowa Poznań, fotografia produktowa Rzeszów, fotografia produktowa Lublin, fotografia produktowa Szczecin, fotografia produktowa Gdańsk, fotografia produktowa Łódź, fotografia produktowa Bydgoszcz, fotografia produktowa Kielce, zdjęcia produktowe Kraków, fotografia produktowa Częstochowa, zdjęcia produktowe Wrocław, fotografia produktowa Opole, fotografia produktowa Bielsko-Biała, packshoty Poznań, packshoty Łódź, fotografia reklamowa Nowy Sącz

Przejdź do początku strony