Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Fotografia produktowa LublinRealizujemy sesje zdjęciowe fotografii produktowej od 2014 roku. Specjalizujemy się w fotografii packshot, a główną dziedziną fotografowanych produktów są ubrania. Także realizujemy produktów z różnych branż.

Fotografia produktowa to proces wykonywania atrakcyjnych zdjęć produktów.

W dużej części składa się z odpowiedniego oświetlenia, kadrowania i dalszej obróbki zdjęć. Nie brakuje mu też finezji z niwelowaniem efektów odblasku materiałów. Ważna jest oczywiście sama technika – ułożenie produktów, powieszenie ubrań na wieszaku lub odpowiednim niewidocznym manekinie.

Z naszej strony oferujemy profesjonalne podejście, odpowiednie przedstawienie Twojego produktu oraz najwyższą jakość zdjęć.

Od decyzji Klienta zależy ostateczna forma zdjęć.

Jeśli nie jesteś pewien, jaki typ zdjęć wybrać do swojego sklepu, czy kolekcji doradzimy sprawdzone rozwiązanie, oparte o najlepsze praktyki sklepów naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu lub przejrzenia naszej oferty

Zobacz cennik packshotów

Telefon: 533 410 388
E-mail: kontakt@bezcieniowa.pl

Specjalizujemy się w szeroko pojmowanej fotografii produktowej.

Od podstaw tworzymy spójną wizję, którą z pomocą zdjęć produktowych zaprezentujesz swoim klientom.

Większość naszych fotografii trafia ostatecznie do internetu (a tylko część do druku). Wysoka jakość fotografii nie oszczędza naszego sprzętu i budżetu na innowacje techniczne.

W konsekwencji stale podnosimy nasze kwalifikacje oraz inwestujemy w aparaty, oświetlenie i oprogramowanie.

To pozwala wykonywać nam najwyższej jakości zdjęcia produktowe, a w tym packshoty (zdjęcia na jednolitym tle), zdjęcia do kampanii reklamowych, kart produktowych, ale też kolekcji, lookbooków, galerii łączonych etc.

Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych zdjęć i umiarkowana cena. Nasze ponad 10 letnie doświadczenie w fotografii produktowej i dłuższe w fotografii okolicznościowej pozwala nam przedstawić produkty w jednakowo atrakcyjnym świetle niezależnie od tego czy wykonujemy 10, czy 1000 zdjęć.

studio fotograficzne bezcieniowa.pl 1
Nasze studio fotografii produktowej

Jak wygląda współpraca z nami:

  • Współpracujemy zdalnie. Szczegóły zlecenia omawiamy przez telefon, na zasadzie spotkań online wideo, a w niektórych przypadkach spotykamy się na żywo.
  • Nasz klarowny cennik pozwala dobrze o