Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Fotografia produktowa Rzeszówpackshot - ubrania dziecięce - bezcieniowa.pl

Specjalizujemy się w fotografii produktowej (wykonujemy m.in packshoty). Realizujemy zdjęcia produktów z różnych branż.

Fotografia produktowa to proces robienia atrakcyjnych zdjęć produktów. Realizujemy je w wyznaczonym przez Klienta czasie i zgodnie z ustaleniami jakościowymi.

Oferujemy profesjonalne podejście, odpowiednie przedstawienie Twojego produktu oraz najwyższą jakość zdjęć. Od decyzji Klienta zależy ostateczna forma zdjęć.

W razie potrzeby doradzimy sprawdzone rozwiązanie, oparte o rynkowe trendy, a także sprawdzone praktyki innych sklepów, z którymi współpracujemy.

Dysponujemy technologią która pozwala wykonać różne rodzaje zdjęć tych samych produktów. Powiedz nam czego potrzebujesz.

Celem fotografii produktowej jest uchwycenie najlepszego kąta i zaprezentowanie produktu w jego najatrakcyjniejszej formie.

Zapraszamy do kontaktu lub przejrzenia naszej oferty

Zobacz cennik packshotów

Telefon: 533 410 388
E-mail: kontakt@bezcieniowa.pl

Specjalizujemy się w szeroko pojmowanej fotografii produktowej – od ubrań po kosmetyczne detale

Od podstaw tworzymy spójną wizję galerii produktowej. Możemy dostosować nasze zdjęcia do tych, które już są na Twojej stronie internetowej lub katalogu, którą z pomocą zdjęć produktowych zaprezentujesz swoim klientom.

Większość naszych fotografii trafia ostatecznie do internetu (a tylko część do druku). Wysoka jakość fotografii nie oszczędza naszego sprzętu i budżetu na innowacje techniczne.

W konsekwencji stale podnosimy nasze kwalifikacje oraz inwestujemy w aparaty, oświetlenie i oprogramowanie.

To pozwala wykonywać nam najwyższej jakości zdjęcia produktowe, a w tym:

 • packshoty (zdjęcia na jednolitym tle),
 • zdjęcia do kampanii reklamowych,
 • specyficzne zdjęcia produktów do sklepów internetowych,
 • kolekcji,
 • lookbooków,
 • galerii
 • i wielu innych.

Wysoka jakość w połączeniu z przystępną ceną to jeden z najważniejszych elementów naszej oferty.

Naszym wyróżnikiem jest również powtarzalna jakość, dzięki czemu stale utrzymujemy współpracę z licznym gronem producentów odzieży. Dla stałych Klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać nie tylko dobre technicznie zdjęcia. Dajemy pewność, że zarówno setne, jak i tysięczne zdjęcie z kolekcji będzie wykonane równie pieczołowicie. Nie możemy sobie pozwolić na niedokładność.

Jak wygląda współpraca z nami:

 • Współpracujemy zdalnie. Szczegóły zlecenia omawiamy przez telefon, na zasadzie spotkań online wideo, a w niektórych przypadkach spotykamy się na żywo.
 • Nasz klarowny cennik pozwala dobrze ocenić koszty – ostatecznej wyceny dokonujemy po ustaleniu szczegółów zlecenia. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty.
 • W wyznaczonym terminie otrzymujemy od Ciebie produkty do fotografowania. Przygotowujemy je do sesji, prasujemy ubrania, układamy i robimy zdjęcia.
 • Wykonujemy zdjęcie poglądowe, na bazie którego ustalamy jak ma wyglądać cała sesja.
 • Opłacasz fakturę, dostajesz zdjęcia bez znaku wodnego, a sfotografowane produkty są gotowe do odbioru.
 • Zdjęcia możesz pobrać z naszego serwera lub przesyłamy je do Ciebie na nośniku wraz z produktami.

Pracę realizujemy zdalnie co niweluje barierę odległości.
Dzięki temu skutecznie realizujemy fotografie produktowe dla klientów z całej Polski i zza granicy (głównie Niemcy i Czechy).

Fotografia produktowa Rzeszów – realizacje

Fotografia produktowa Rzeszów Cennik

Rodzaj zdjęćIlość zdjęć 10-19Ilość zdjęć 20-30Ilość zdjęć 31-60powyżej 60 zdjęć
ubrania: zdjęcia typu duch42 zł32 zł26 zł22 zł
ubrania: wieszak/płasko40 zł31 zł25 zł21 zł
zdjęcia obuwia22 zł19 zł17 zł15 zł
zdjęcia galanterii35 zł27 zł22 zł17 zł
zdjęcia biżuterii71 zł64 zł54 zł49 zł
zdjęcia zegarków50 zł40 zł34 zł30 zł
packshoty innewycena indywidualna
zdjęcia reklamowewycena indywidualna

Fotografia packshotowa jest wykorzystywana przez wiele branż do różnych celów, ale w ostatnich latach stała się bardziej popularna do prezentacji ubrań i artykułów modowych. Wykorzystujemy tę niszę aby zaspokoić liczne potrzeby producentów. Tym bardziej, że jesteśmy mistrzami zdjęć typu duch – na niewidocznym manekinie.

W ramach współpracy z nami otrzymasz:

 • Wysokiej jakości zdjęcia w bardzo dobrej cenie (zobacz cennik)
 • Realizację na czas
 • Pliki graficzne w potrzebnych Ci formatach – bez żadnych dopłat i ukrytych kosztów
 • Wsparcie merytoryczne podczas planowania kolekcji zdjęć
 • Prawa majątkowe na wieczyste użytkowanie zdjęć (na podstawie faktury)

Zakres naszego działania (fotografia produktowa Rzeszów)

 • zdjęcia ubrań – na manekinie typu duch, na płasko lub na wieszaku
 • packshoty obuwia, galanterii,
 • zdjęcia zegarków, zdjęcia biżuterii
 • zdjęcia produktów różnego rodzaju
 • zdjęcia reklamowe, fotografia aranżowana

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 533 410 388

kontakt@bezcieniowa.pl

Adres wysyłki produktów: Wygoda 7, 28-313 Imielno

Jak możesz wykorzystać zdjęcia produktów?

Firmy nie konkurują już tylko jakością produktów, ale także ich wyglądem. We współczesnej erze szybkich decyzji zakupowych konieczne jest utrzymanie wysokiego poziomu jakości we wszystkich aspektach działalności. Niestety musimy stale zwracać na siebie uwagę.

Kiedy firmy nie są w stanie nadążyć za rosnącymi wymaganiami, pozostają w tyle, a tymczasem konkurencja zyskuje na popularności. Jest to tym bardziej bolesne, im większa jest skala przedsiębiorstwa.

Każda firma musi zrozumieć, że zdjęcia produktów muszą być wysokiej jakości, zwłaszcza gdy trendy utrzymują się i ewoluują w kierunku generowania świadomego wizerunku.

Obrazy są integralnym elementem obecności firmy w Internecie, stanowiąc podstawę brandingu i marketingu. Standardy zdjęć produktowych z biegiem czasu stale rosły – teraz ważne jest zarówno dobre zaprezentowanie produktu w jego realnej postaci – by był taki, jak ubrany na człowieka.

Zapytaj nas o ofertę wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej. Nie tylko wspomagamy radą odnośnie realizacji zdjęć, ale też wykonujemy je zachowując najwyższe standardy produkcji. Nasze zdalne metody działania pozwalają nam utrzymać niskie koszty (nie musimy wynajmować studia w Warszawie), a zapał do pracy rośnie wraz z wyzwaniami rynku.

Zapraszamy do kontaktu.

Powiązane usługi:

fotografia produktowa Warszawa, fotografia produktowa Katowice, packshot Warszawa, fotografia produktowa Poznań, fotografia produktowa Rzeszów, fotografia produktowa Lublin, fotografia produktowa Szczecin, fotografia produktowa Gdańsk, fotografia produktowa Łódź, fotografia produktowa Bydgoszcz, fotografia produktowa Kielce, zdjęcia produktowe Kraków, fotografia produktowa Częstochowa, zdjęcia produktowe Wrocław, fotografia produktowa Opole, fotografia produktowa Bielsko-Biała, packshoty Poznań, packshoty Łódź, fotografia reklamowa Nowy Sącz

Dla jakich miejscowości pracujemy:

Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Opole, Katowice, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Kielce, Częstochowa, Wrocław, BIelsko-Biała, Poznań, Nowy Sącz

Przejdź do początku strony