Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Fotografia produktowa WrocławOd 2014 roku wykonujemy fotografie produktowe. Specjalizujemy się w packshotach odzieży, ale dobrą rękę mamy również do zdjęć produktowych dla towarów z różnych innych branż.

Fotografia produktowa polega przede wszystkim na wykonywaniu atrakcyjnych zdjęć produktów.

Oferujemy profesjonalne podejście, odpowiednie przedstawienie Twojego produktu oraz najwyższą jakość zdjęć. Od decyzji Klienta zależy ostateczna forma zdjęć.

Jeśli nie masz pewności, jaki typ zdjęć wybrać do swojego sklepu, katalogu lub kolekcji doradzimy sprawdzone rozwiązanie, oparte o najlepsze praktyki sklepów naszych Klientów.

Potrafimy dobrać zdjęcia do Twoich potrzeb, a także wykonać różne rodzaje fotografii na potrzeby różnych projektów.

Celem fotografii produktowej jest uchwycenie najlepszego kadru. Oddanie nieskazitelnego obrazu produktu, tak aby klient nie musiał się dwa razy zastanawiać, czy spełni jego wymagania, czy nie.

Dodając takie fotografie na stronę internetową warto zadbać o ich wysoką jakość, aby nie zmarnować potencjału zdjęć.

Zapraszamy do kontaktu lub przejrzenia naszej oferty

Zobacz cennik packshotów

Telefon: 533 410 388
E-mail: kontakt@bezcieniowa.pl

Specjalizujemy się w szeroko pojmowanej fotografii produktowej.

Od podstaw tworzymy spójną wizję, którą z pomocą zdjęć produktowych zaprezentujesz swoim klientom.

Wiele z naszych fotografii trafia do sklepów internetowych, katalogów w mediach społecznościowych, a nawet jest wykorzystywana jako grafiki w mailingach. Mniejsza część fotografii jest wykorzystywana w druku i tu warto podkreślić, że będą potrzebne innego rodzaju pliki graficzne.

Za jakością zdjęć idzie też rozwój technologii cyfrowych i analogowych. Stale ulepszamy nasz warsztat i inwestujemy w sprzęt aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

To pozwala wykonywać nam najwyższej jakości zdjęcia produktowe, a w tym packshoty (zdjęcia na jednolitym tle), zdjęcia do kampanii reklamowych, kolekcji, lookbooków, galerii etc.

Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych zdjęć i przystępna cena. Nasze ponad 10 letnie doświadczenie w fotografii produktowej i dłuższe w fotografii okolicznościowej pozwala nam przedstawić produkty w jednakowo atrakcyjnym świetle niezależnie od tego czy wykonujemy 10, czy 1000 zdjęć.

studio fotograficzne 1 Bezcieniowa.pl

Jak wygląda współpraca z nami:

 • Współpracujemy zdalnie. Przed rozpoczęciem pracy ustalamy szczegóły zlecenia.
 • Nasz cennik pozwala w przybliżeniu wyliczyć koszty – ostatecznej wyceny dokonujemy po ustaleniu szczegółów zlecenia. W niektórych przypadkach mogą się one różnic znaczącymi niuansami, a warto podkreślić, że praca z produktem to głównie czas potrzebny na jego ustawienie i obróbkę.
 • W wyznaczonym terminie otrzymujemy od Ciebie produkty do fotografowania. Przygotowujemy je do sesji, prasujemy ubrania, układamy i robimy zdjęcia.
 • Wykonujemy zdjęcie poglądowe, na bazie którego ustalamy jak ma wyglądać cała sesja.
 • Opłacasz fakturę, dostajesz zdjęcia bez znaku wodnego, a sfotografowane produkty są gotowe do odbioru.
 • Zdjęcia możesz pobrać z naszego serwera lub przesyłamy je do Ciebie na nośniku wraz z produktami.

Pracę realizujemy zdalnie co niweluje barierę odległości.
Dzięki temu skutecznie realizujemy fotografie produktowe dla klientów z Wrocławia, woj. dolnośląskiego i szerzej całej Polski. Musimy jednak przyznać, że większość naszych klientów ma siedziby w południowej i centralnej Polsce.

Fotografia produktowa Wrocław – realizacje

Fotografia packshotowa jest wykorzystywana w licznych branżach i różnych celach. Od wymagających produktów przemysłowych, poprzez trudne do uchwycenia detale ubrań, aż do prostych kształtów nieodbijających światła. Wykorzystujemy tę niszę aby zaspokoić liczne potrzeby producentów. Tym bardziej, że jesteśmy ekspertami fotografii typu duch – na niewidocznym manekinie.

Fotografia produktowa Wrocław Cennik

Rodzaj zdjęćIlość zdjęć 10-19Ilość zdjęć 20-30Ilość zdjęć 31-60powyżej 60 zdjęć
ubrania: zdjęcia typu duch42 zł32 zł26 zł22 zł
ubrania: wieszak/płasko40 zł31 zł25 zł21 zł
zdjęcia obuwia22 zł19 zł17 zł15 zł
zdjęcia galanterii35 zł27 zł22 zł17 zł
zdjęcia biżuterii71 zł64 zł54 zł49 zł
zdjęcia zegarków50 zł40 zł34 zł30 zł
packshoty innewycena indywidualna
zdjęcia reklamowewycena indywidualna

Co otrzymasz w ramach współpracy z nami:

 • Wysokiej jakości zdjęcia w bardzo dobrej cenie (zobacz cennik)
 • Realizację w określonym terminie (prosimy o odpowiednio wczesne umawianie się)
 • Pliki graficzne w potrzebnych Ci formatach – bez żadnych dopłat i ukrytych kosztów – tutaj ustalamy konkretnie, jakie pliki będziesz potrzebować. Jeśli nie wiesz, otrzymasz dwa uniwersalne formaty (duże zdjęcia i o małym rozmiarze)
 • Wsparcie merytoryczne podczas planowania kolekcji zdjęć
 • Prawa majątkowe na wieczyste użytkowanie zdjęć (na podstawie faktury)

Zakres naszego działania (fotografia produktowa Wrocław)

 • zdjęcia ubrań – na manekinie typu duch, na płasko lub na wieszaku
 • packshoty obuwia, galanterii,
 • zdjęcia zegarków, zdjęcia biżuterii
 • zdjęcia produktów różnego rodzaju
 • zdjęcia reklamowe, fotografia aranżowana

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 533 410 388

kontakt@bezcieniowa.pl

Adres wysyłki produktów: Wygoda 7, 28-313 Imielno

Jak możesz wykorzystać zdjęcia produktów?

Zdjęcia są kluczowym elementem każdej firmy. Niezależnie czy będą to zdjęcia produktowe, czy wizerunkowe, odpowiadają za pierwsze wrażenie. To wrażenie nieodparcie wiąże się z jakością jaką firma prezentuje. Opowiada historie firmy. Nikt z nas nie chce, aby nasza opowieść była nieskładna, mętna i znikała w szumie zwykłej pogawędki. Korzystając z tego porównania chcemy pokazać, jak zdjęcia niskiej jakości mogą zaszkodzić Twoim produktom, a nawet trwale skrzywdzić Twoją firmę. Niska jakość pozostaje w umysłach klientów nawet przez wiele lat, a zmiana czyjegoś zdania jest kosztowna.

Widoczne pixele na zdjęciach, nieatrakcyjne kolory, żółtawe światło lub nadmierne cienie mogą sprawić, że Twój produkt będzie wyglądał tak, jak wyjęty z szafy po babci. O ile nie jest to perełka lat minionych, raczej nie znajdzie wielu zainteresowanych zakupem. Ten mankament często dotyczy produktów sprzedawanych na aukcjach internetowych. W biznesie nie możemy sobie pozwolić na tak nieprofesjonalne podejście.

Zatrudnij profesjonalnego fotografa, który nawet w kilka dni wykona Ci nowoczesne zdjęcia produktowe. Pozwoli to nadać świeżego oddechu Twojej kolekcji. Zdziwisz się, jak duży wpływ na ofertę mają same zdjęcia produktów. Profesjonalne zdjęcia przede wszystkim pozwalają wyróżnić profesjonalnego sprzedawcę. Warto w nie inwestować, tym bardziej że stanowią mały % ceny wprowadzenia produktu do sprzedaży.

Powiązane usługi:

fotografia produktowa Warszawa, fotografia produktowa Katowice, packshot Warszawa, fotografia produktowa Poznań, fotografia produktowa Rzeszów, fotografia produktowa Lublin, fotografia produktowa Szczecin, fotografia produktowa Gdańsk, fotografia produktowa Łódź, fotografia produktowa Bydgoszcz, fotografia produktowa Kielce, zdjęcia produktowe Kraków, fotografia produktowa Częstochowa, zdjęcia produktowe Wrocław, fotografia produktowa Opole, fotografia produktowa Bielsko-Biała, packshoty Poznań, packshoty Łódź, fotografia reklamowa Nowy Sącz

Dla jakich miejscowości pracujemy:

Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Opole, Katowice, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Kielce, Częstochowa, Wrocław, BIelsko-Biała, Poznań, Nowy Sącz

Przejdź do początku strony