Zadzwoń 533 410 388 | 512 806 423 |
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Ile kosztuje packshot?Packshot, czyli zdjęcie produktu robione najczęściej na białym tle bez dodatkowej aranżacji. Tego typu zdjęcie szparujemy, czyli wycinamy z tła, retuszujemy i wykorzystujemy na stronie internetowej, w serwisach sprzedażowych, magazynach itp. Zastosowanie jest ogromne, popularność coraz większa, a jaka jest cena packshotu?

Przede wszystkim należy zacząć od przedmiotu, który chcemy sfotografować. Najbardziej uproszczony podział fotografowanych obiektów to podział na produkty: mniej czasochłonne i bardziej czasochłonne:

  • do przedmiotów mniej czasochłonnych można zaliczyć: przedmioty małych rozmiarów, o jednolitej strukturze, nie wymagające dodatkowych czynności typu prasownie, produkty matowe w których nic się nie odbija, plastik.
  • do przedmiotów bardziej czasochłonnych zaliczymy: metal, szkło (wszystko się w nich odbija), odzież (wymaga prasowania, odpowiedniej stylizacji), przedmioty dużych gabarytów oraz produkty bardzo małych rozmiarów.

Przechodzimy zatem do kolejnego aspektu, czyli ilości zdjęć. Im więcej zdjęć w jednym zleceniu tym taniej. Dlaczego? Ponieważ, każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia, rozmieszczenia oświetlenie, wyboru optymalnego sprzętu. Co jest oczywiście bardzo czasochłonne. Dlatego też w naszym cenniku znajduje się podział na stosunek ilości zdjęć do ceny.

Cena za jedno zdjęcie produktowe zależy również od oczekiwań klienta co do finalnego efektu, czyli poziom retuszu i obróbki zdjęcia oraz czasu realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przykładowym cennikiem oraz do kontaktu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, im więcej wiemy o Twoich potrzebach i Twoim produkcie tym lepiej jesteśmy w stanie wycenić zlecenie. Abyś miał pewność, że dostaniesz perfekcyjne zdjęcia wykonujemy bezpłatne zdjęcia testowe. Po nawiązaniu stałej współpracy, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty!

Przejdź do początku strony