Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Jak fotografować odzież dziecięcą? Kilka praktycznych poradZ pewnością Ci podpowiemy, ale decydujesz sam!

Na płasko, na „duchu” czy w atrakcyjnej aranżacji? Sposobów na zaprezentowanie ubrań dziecięcych jest kilka, to na jaką opcję się zdecydujesz zależy od Twoich oczekiwać i gustu. W naszym studio masz wybór – w ofercie mamy zarówno zdjęcia ubrań na manekinie typu duch (jako jedni z nielicznych studiów fotograficznych dysponujemy profesjonalnymi manekinami dziecięcymi ghost), jak i na płasko (na białym tle lub w aranżacji). Poniżej możesz zobaczyć jak to samo ubranko wygląda na niewidocznym manekinie, a jak prezentuje się na płasko.

Odzież dziecięca – zdjęcia typu duch

Od rozmiaru 50 do 164 – ubrania dziecięce to nie tylko ogromna paleta wzorów i kolorów ale i rozmiarów. To właśnie rozmiarówka odzieży dziecięcej jest największym wyzwaniem dla fotografa. Ze względu na trudność w znalezieniu odpowiedniego manekina, większość firm oferuje tylko packshoty na płasko.

Godne uwagi jest, że nasze studio jako jedno z nielicznych oferuje wykonanie zdjęć ubranek dziecięcych zarówno na płasko jak i na „duchu”. Posiadamy manekina typu duch (ghost) niemowlęcego unisex, na którym doskonale prezentują się ubranka nawet do rozmiaru 104. Drugi nasz manekin idealnie pasuje do ubrań dziecięcych (od 110) jak i młodzieżowych. Dokładne wymiary manekinów znajdą Państwo TUTAJ. Jak prezentują się ubrania dziecięce na niewidocznym manekinie, można zobaczyć w naszej galerii zdjęć typu duch.

Packshoty ubrań dziecięcych na płasko

Z pewnością to bardzo popularny sposób przedstawienia ubrań dziecięcych. Zdjęcia wykonane z „góry” (z lotu ptaka), najczęściej na białym tle. Zdjęcia są szparowane (usuwane tło), dzięki czemu można dowolnie zmienić tło w zależności od oczekiwać klienta. Zapraszamy do obejrzenia GALERII FLATSHOTÓW w której prezentujemy przykładowe zdjęcia ubranek dziecięcych na płasko.

Zdjęcia odzieży dziecięcej w atrakcyjnej aranżacji

Poza zdjęciami odzieży dziecięcej na manekinie typu duch oraz na płasko na białym tle, wykonujemy również zdjęcia na płasko w aranżacji (tzw. flat lay). Zdjęcia typu flat lay to ujęcie naszego produktu zrobione z góry w towarzystwie pasujących akcesoriów, rekwizytów. I tak obok dziewczęcej sukienki może znaleźć się miś czy kwiatek. Tego typu zdjęcia zyskują coraz większą popularność, głównie za sprawą portali społecznościowych. Sprawdzą się więc zarówno na stronie internetowej sklepu jak i na Instagramie czy Facebooku. Więcej zdjęć aranżowanych znajdą Państwo TUTAJ.

Poniżej prezentujemy kilka przykładów, jak to samo ubranie wygląda na niewidocznym manekinie, a jak na płasko.

Zapraszamy do śledzenia nas na FB oraz IG.

Przejdź do początku strony