Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

COVID-19, czyli przenieś sklep do Internetu!Sposób na kryzys

Dobrym rozwiązaniem jest przeniesienie sprzedaży do Internetu. Coraz więcej firm właśnie tam szuka sposobu na przetrwanie, by jak najbardziej zminimalizować straty spowodowane pandemią. Przedsiębiorcy naprędce budują swoje strony WWW lub korzystają z takich platform sprzedażowych jak np. Allegro.

Na zabój potrzebni są ludzie zajmujący się „stawianiem” sklepów internetowych, tworzący opisy produktów oraz wykonujący packshoty. Nie ulega wątpliwości, że dobra „stronka” i porządny opis są niezbędne, ale najbardziej kluczowym elementem w sprzedaży przez Internet jest zdjęcie produktu. Packshot musi być atrakcyjny, wiernie oddawać właściwości wizualne obiektu – m.in. kolor czy fakturę – oraz powinien zostać utrzymany w takim samym stylu jak wszystkie inne powstałe przed nim i po.

Przejrzysta witryna

Ujednolicenie wszystkich zdjęć, zaprezentowanie ich w jednym konkretnym standardzie można porównać do ładnie wyeksponowanego towaru na półce sklepowej w świecie fizycznym: im schludniej wszystko wygląda tym prędzej ktoś coś kupi. Dużo lepiej przegląda się wirtualne witryny sklepowe, które mają wszystko równe, przejrzyste, bez zbędnych udziwnień. Właśnie prostota jest istotą skutecznej sprzedaży.

Dobrze jest utrzymywać stałą współpracę z jednym studiem fotograficznym. Fotograf znający potrzeby swojego kontrahenta szybciej zrealizuje serię kolejnych projektów niż ten, który dopiero poznaje swojego klienta.

Skontaktuj się z nami! Sprawdź nas na FB oraz IG

Przejdź do początku strony