Zadzwoń 533 410 388 | 512 806 423 |
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Nowe zasady sprzedaży na Allegro, czyli co musisz wiedzieć!Sprzedajesz na Allegro? Serwis wprowadza nowe zasady wystawiania aukcji. Jakie i co one oznaczają dla kupujących i sprzedających dowiecie się z niniejszego tekstu.

Od 1 lutego 2017 roku zdjęcie główne, czyli miniatura będzie musiało być na jednolitym, idealnie białym tle bez żadnych dodatkowych napisów czy elementów. Dlaczego? Jak czytamy na stronie Allegro – dobre, czytelne zdjęcie to o 12% większa sprzedaż, lepiej prezentuje się w wyszukiwarce, dokładniej przedstawia dany przedmiot i nie irytuje klienta zbędnymi reklamami.

Jakie zatem musi być to nowe zdjęcie?
– produkt musi znajdować się na białym, czystym tle, bez dodatkowych elementów
– na zdjęciu może znajdować się tylko sprzedawany przedmiot
– odzież i obuwie można prezentować na modelce albo na niewidocznym manekinie (zdjęcia typu duch)
– nie wolno umieszczać na zdjęciu żadnych logotypów
– przedmiot może być prezentowany obok oryginalnego opakowania, ale bez loga tego producenta
– na zdjęciu nie może pojawić się żadna dodatkowa informacja, tekst czy grafika (np. ramka).

Do końca stycznia 2017 roku firmy, które korzystają z serwisu Allegro mają czas na wprowadzenie zmian. Warto zatem pomyśleć o profesjonalnym zdjęciu, które będzie zgodne z nowymi wytycznymi Allegro oraz przyczyni się do wzrostu sprzedaży. W studio fotograficznym bezcieniowa.pl wykonujemy tysiące takich zdjęć. Wszystkie nasze zdjęcia produktów nie tylko spełniają nowe standardy umieszczania zdjęć na Allegro, ale przede wszystkim są atrakcyjne sprzedażowo. Zapraszamy do naszego portfolio oraz do kontaktu. Dokonamy bezpłatnej wyceny, doradzimy i wspólnie zwiększymy Twoją sprzedaż!

Przejdź do początku strony