Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Packshot KrakówW naszym studio fotografii produktowej, najwięcej wysiłku wkładamy w wierne przedstawienie produktów, uwydatniając detale i uzyskując pełną zgodność kolorystyczną.

Szeroka oferta packshotów

Realizujemy rozmaite sesje produktowe, niektóre składają się nawet z setek produktów jednocześnie.

Pełną naszą ofertę znajdziesz w menu naszej strony internetowej. Tam też przedstawiamy różne realizacje.

Specjalizujemy się w fotografii ubrań, lecz lwia część naszych realizacji to:

 • obuwie
 • galanteria
 • biżuteria
 • artykuły spożywcze
 • elektronika i akcesoria
 • kosmetyki, perfumy,
 • realizujemy także zdjęcia aranżowane i kompozycje

Wybrane realizacje:

Pomimo dużych nakładów pracy zachowujemy pieczołowitą dokładność.

Naszą działalność opieramy o wieloletnią współpracę ze stałymi klientami. To, jak i inne doświadczenia fotograficzne nauczyły nas wkładać cały wysiłek w moment przygotowania i wykonania każdego zdjęcia.

Przystępna cena i terminowa realizacja fotografii produktowych

Aby uzyskać najkorzystniejszą cenę zamów więcej niż 100 zdjęć.

Szczegóły poznasz w naszym cenniku. Możesz też porozmawiać z nami przez telefon lub w dowolny inny sposób. Zapraszamy do kontaktu, który rozwieje wątpliwości.

Zobacz cennik packshotów

Prosty proces realizacji:

 1. Bezpłatna wycena, ustalenia dot. sesji i zdjęcia testowe (jeśli masz taką potrzebę nie bój się zapytać)
 2. Przesłanie do nas produktów
 3. Fotografowanie, obróbka graficzna
 4. Przesłanie Ci zdjęć w wymaganych formatach. Umożliwiamy też pobranie ich z naszego serwera
 5. Rozliczenie i odesłanie produktów

Bezpłatne zdjęcia testowe

Zanim rozpoczniemy współpracę możemy wykonać dla Ciebie bezpłatne zdjęcia testowe. Nie bój się o nie zapytać, jeśli masz wątpliwości odnośnie jakości zdjęć.

Oferujemy najwyższy standard zdjęć typu Duch

Fotografie ubrań to nasza główna specjalizacja. Zdjęcia odzieży wykonujemy w czterech zasadniczych typach:

 • zdjęcia typu duch, na niewidocznym manekinie – typ dominujący
 • zdjęcia ubrań na płasko, na podłożu – czyli flatshot
 • zdjęcia na wieszaku
 • zdjęcia na modelu, modelce.

Cena realizacji zależy przede wszystkim od typów produktów, metod realizacji i czasem materiału z jakiego zostały wykonane.

Bardziej czasochłonne, a zatem kosztowniejsze w realizacji będą tkaniny przezroczyste, satynowe lub połyskliwe. Podobnie jest z produktami odbijającymi lub rozczepiającymi światło.

Wszystkie packshoty wykonujemy z dużą starannością o zachowanie realistycznej wierności. Dbamy o dokładne odwzorowanie szczegółów i odpowiednie odzwierciedlenie kolorów. Oprócz klasycznych ujęć całego produktu oferujemy także zdjęcia detali, które są cenione przez użytkowników internetu.

Krótko o nas – bezcieniowa.pl – Kraków

Specjalizujemy się w fotografii produktowej oraz fotografii reklamowej. Główne nasze specjalizacje to zdjęcia ubrań, butów oraz galanterii skórzanej.

Tygodniowo wykonujemy od kilkuset zdjęć do nawet paru tysięcy packshotów.

Stale inwestujemy w nasz sprzęt i podnosimy kwalifikacje naszej załogi. Dysponujemy własnym, w pełni wyposażonym studiem. To pozwala nam działać sprawnie pod presją czasu. Oferujemy optymalne połączenie jakości i efektywności.

Używamy najnowocześniejszego sprzętu fotograficznego oraz specjalistycznego oprogramowania.

Duża część naszych Klientów jest z Krakowa lub szerzej z woj. Małopolskiego.

Pomoc w doborze zdjęć

Potrafimy dobrze ocenić potrzeby naszych Klientów. Zawdzięczamy to wieloletniej współpracy z licznymi firmami, rozwojowi własnych przedsięwzięć w zakresie biznesu internetowego i uczestnictwie w klubie przedsiębiorców.

Jesteśmy otwarci na pomysły i przed podjęciem każdego zlecenia zawsze ustalamy, jakie powinny być zdjęcia które Klient otrzyma.

Wysyłamy pliki w potrzebnych formatach, rozmiarach i paletach kolorystycznych. Możecie je pobrać z naszych serwerów.

Flatshoty Karków

Gdy zdecydujesz się zamówić u nas zdjęcia Flatshot, warto wiedzieć, że są one chętnie używane do mediów społecznościowych. Tego rodzaju zdjęcia wykonuje się na płaskim podłożu, bez wykorzystania manekina. Podłoże dobieramy według ustaleń, choć do większości packshotów będzie ono po prostu białe. 

Szczególnie dobrze prezentują się w ten sposób produkty o prostych, nieskomplikowanych krojach np. koszulki, spódniczki, spodnie, piżamy, czy też ubranka dziecięce.

Precyzyjna fotografia biżuterii i galanterii skórzanej

Aby oddać powab biżuterii, torebek i innych drogocennych dodatków studio fotograficzne musi dysponować droższym, specjalistycznym oświetleniem.

Łączymy tutaj różne techniki fotograficzne aby wyeksponować detale, nadać elementom blask lub zgasić odbicia. Wiele zależy od zamysłu.


Informacje pomocnicze

Czym jest packshot? Fotografia Produktowa Kraków

Packshoty to zdjęcia produktów, które ukazują je w całości lub skupiają się na detalach przedmiotu.

Wykonywane są na jednolitym tle, najczęściej białym, co pozwala na dobrą prezentację produktu.

Największą zaletą packshotów jest to, że wiernie oddają cechy przedmiotu. Podkreślają fakturę, kształty, kolory oraz załamania światła. Z ich pomocą można również wskazać na solidność materiałów, podkreślić przezroczystość, albo ukazać przejścia tonalne w palecie barw. Ten efekt można osiągnąć wykonując właśnie zdjęcia na białym tle.

W internecie, gdzie jest duża konkurencja, zaletą packshotów może być to, że prezentują produkty bez zbędnego szumu wizualnego.

Packshoty są również często stosowane w katalogach produktowych – zarówno w internecie, jak i w druku. Zdolni graficy potrafią z ich pomocą tworzyć przykuwające oko kompozycje.

Zdjęcia typu packshot mają na celu przedstawienie produktów w najlepszym świetle. Atutami packshotów są:

 • dokładne odzwierciedlenie cech produktu,
 • atrakcyjna forma,
 • prosty montaż (bez umieszczania efektownego tła),
 • elastyczność układu (umożliwiająca dalsze modyfikacje zdjęcia, komponowanie go z innymi produktami w formie kolażu, a także wykorzystanie w różnych kreacjach reklamowych).

Przygotowujemy packshoty wysokiej jakości dostosowane zarówno do potrzeb e-handlu jak i do druku – realizacja Kraków, woj. Małopolskie

Fotografia produktowa dla E-commerce Kraków

Wszystkie realizowane fotografie są dopasowane do swojego celu. Możesz wykorzystać je w sklepach internetowych, serwisach aukcyjnych z rygorystycznymi wymaganiami, a nawet użyć w princie.

Fotografia produktowa to bardzo popularne rozwiązanie dla sklepów internetowych i stron wizerunkowych sprzedających rozmaite przedmioty. Szerokie zastosowanie znajduje także w katalogach producentów, prezentacjach, a nawet w reklamach. Jesteśmy w stanie przygotować produkt nawet pod wielkoformatowe zdjęcia.

Zdjęcia packshot zazwyczaj wykonuje się na białym, czarnym lub szarym tle, ale w zależności od Państwa życzeń mogę wykonać zdjęcia na każdym tle. Wszystko zależy od rodzaju produktu. Od Państwa zależeć też będzie dobór oczekiwanego wymiaru i i formatu fotografii produktu.

Przejdź do początku strony