Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Packshoty Katowice – profesjonalna fotografia produktowaWykonujemy różnego rodzaju packshoty – czyli zdjęcia produktowe na białym tle (lub innym, neutralnym), a także kompozycje produktów i aranżacje. Realizujemy też zdjęcia ubrań na modelach.

Naszą specjalizacją są packshoty odzieży – wśród nich najpopularniejszym rodzajem są zdjęcia typu duch (na niewidocznym manekinie). Ostatnio często zamawiane są też zdjęcia na płasko (flatshot). Innym typem są fotografie ubrań na wieszaku. Niemniej pierwszy typ zdecydowanie dominuje, bo pozwala na oddanie kształtów i fasonu odzieży. W dodatku niewidoczny manekin podkreśla, jak ubranie leży na ciele, co jest bardzo cenne dla klientów.

Fotografujemy także:

 • obuwie – sportowe, trekkingowe, skórzane, sandały, szpilki, czółenka i wiele innych
 • galanterię skórzaną – w tym zdjęcia produktowe torebek damskich, męskich, teczek, walizek, ale też mniejsze przedmioty wymagające detali, czyli portfele, paski, etui, portmonetki.
 • zegarki oraz biżuterię – w realizacjach packshotów biżuterii mamy liczne kształty i projekty łańcuszków, naszyjników, pierścieni, kolczyków, korali, brożek, spinek i innych. Wśród zegarków zaś znajdują się wyroby eleganckie, w tym najwyższej klasy polskich producentów, a także produkty sportowe (w tym zegarki survivalowe i nurkowe) w tym elektroniczne.
 • różnego rodzaju artykuły spożywcze – FMCG
 • środki chemiczne, w tym wyroby specjalistyczne
 • elektronikę i akcesoria
 • pasmanterię
 • kosmetyki i perfumy
 • meble i sprzęt dekoracyjny

Dlaczego warto zamówić packshoty – dwa najważniejsze powody

 1. Po pierwsze, własne zdjęcia wysokiej jakości nie tylko świadczą o profesjonalizmie sklepu. Pełnią ważną pragmatyczną rolę pomagając klientom dokonać właściwej decyzji zakupowej. Z pomocą zdjęć produktowych, a szczególnie packshotów możemy uwypuklić ważne detale produktów. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wyrobów noszonych na ciele – ubrań, biżuterii, galanterii skórzanej, ale też elektroniki użytkowej, czy butów.
 2. Drugim argumentem jest wysoka jakość zdjęć, a zarazem ich spójność w obrębie całego biznesu lub linii produktów. Własne zdjęcia możesz używać w dowolnym celu i dostosujesz je do licznych swoich potrzeb. Posłużą na przykład do produktów na stronie internetowej, będą z nich odpowiednie zdjęcia reklamowe zarówno do reklam internetowych, jak i bannerowych lub w gazetach. Można je wykorzystać w spotach video, animacjach, a także na dużych bilboardach.

Cennik packshotów – Katowice i szerzej woj. śląskie

Nasz cennik jest uniwersalny i (jak uważamy) przystępny. Ostateczną wycenę otrzymasz od nas po ustaleniu szczegółów zlecenia. Jest ona bardzo zbliżona do wyliczeń z cennika.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu. Rozjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Rodzaj zdjęćIlość zdjęć 10-19Ilość zdjęć 20-30Ilość zdjęć 31-60powyżej 60 zdjęć
ubrania: zdjęcia typu duch42 zł32 zł26 zł22 zł
ubrania: wieszak/płasko40 zł31 zł25 zł21 zł
zdjęcia obuwia22 zł19 zł17 zł15 zł
zdjęcia galanterii35 zł27 zł22 zł17 zł
zdjęcia biżuterii71 zł64 zł54 zł49 zł
zdjęcia zegarków50 zł40 zł34 zł30 zł
packshoty innewycena indywidualna
zdjęcia reklamowewycena indywidualna

Nasze realizacje

Liczne nasze realizacje zdjęć produktowych znajdziesz na całej naszej stronie internetowej, w odpowiednich działach.

Jeśli szukasz specyficznych produktów skontaktuj się z nami, zaprezentujemy realizacje.

Zobacz portfolio lub przeglądaj menu.

Przebieg współpracy

Współpraca składa się z 6 prostych kroków:

 1. bezpłatna wycena, ustalenia zlecenia, zdjęcia testowe (nie bój się zapytać o zdjęcia testowe, wykonujemy je bezpłatnie)
 2. przygotowanie produktów do zdjęć
 3. fotgorafowanie
 4. obróbka graficzna
 5. przesyłanie zdjęć – i utrzymywanie ich na serwerze FTP
 6. rozliczenie i odesłanie produktów

Fotografia produktowa wymaga często dokładnych ustaleń, szczególnie w przypadku produktów trudnych (odbijających światło, prześwitujących lub zbliżonych kolorem do tła). Dlatego często będziemy naprowadzać Państwa na właściwy tor, albo uważnie notować wytyczne.

Gdzie można nas spotkać w Katowicach

Kilka razy w roku odwiedzamy katowickie targi biznesowe, czasem w roli dokumentacji imprez, czasem jako wystawcy. Może uda nam się kiedyś spotkać :)

Częste pytania do oferty:

Jak długu możemy pobierać zdjęcia produktowe, w razie gdyby u nas zaginęły?

Zdjęcia są udostępniane na naszym serwerze FTP przez 3 miesiące i w tym czasie możesz je pobierać do woli. Zalecamy aby utrzymywać zdjęcia produktowe przynajmniej na kilku nośnikach – np. dysk komputera, dysk zewnętrzny awaryjny, chmura typu Dropbox lub dysk Google. Nie zapominaj też o zunifikowanym opisaniu zdjęć – ułatwi Ci to później odszukanie konkretnego produktu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy.

Przejdź do początku strony