Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Zdjęcia produktowe odzieży BHP na Allegro – packshoty

Packshot odzieży BHP

Fotografia produktowa odzieży ochronnej nazywanej często potocznie „roboczą” należy do tego rodzaju zdjęć, które są stosunkowo bardziej wymagające niż pozostałe, ponieważ przedmiot takiej sesji jest wyjątkowo trudnym obiektem do modelowania. Przyczyniają się do tego głównie materiały wykorzystywane do produkcji takich ubrań. Sztywne i trudne w modelowaniu tworzywo nastręcza wielu problemów, nie daje się uformować, dlatego rozwiązaniem jest składanie ubrania z kilku zdjęć.

Składanie ubrań

Gdy ubranie na manekinie nie pozwala się ułożyć tak jakbyśmy tego chcieli, stosujemy „montaż”, ponieważ tylko w ten sposób możemy „ujarzmić” trudny do opanowania materiał. Rękaw osobno, tułów, nogi, szelki – dążymy do jak najatrakcyjniejszego przedstawienia finalnego zdjęcia. Rękaw można naciągnąć klamrami, nogawki wypełnić tubą, a tułów ściągnąć, by się napiął i był bardziej gładki.

Gotowe elementy

Z tak przygotowanych elementów montujemy zdjęcie typu duch. Ważne jest, żeby zachować proporcje pomiędzy poszczególnymi częściami, gdyż moglibyśmy nie oddać charakteru fotografowanego obiektu. Trzeba zadbać o naturalne ułożenie np. rękawów, ponieważ kiepsko złożone będzie sztucznie wyglądać. Szwy, talia, kołnierz – poprawiamy na końcu, choć nie jest to regułą.

Zobacz też zdjęcia odzieży roboczej

Zapraszamy do śledzenia nas na FB oraz IG.

Zadzwoń 0048 533 410 388
Zdjęcia produktowe odzieży BHP na Allegro – packshoty

Przejdź do początku strony