Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Sesja produktowaRealizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe produktów. Wykonujemy bezpłatne zdjęcia testowe. Dostosowujemy fotografie produktów do wymagań naszych Klientów.

Stawiamy na powtarzalność ujęć i unifikujemy je w obrębie całych serii produktów czy asortymentu sklepu

Dbamy o przystępne ceny. Zapraszamy do kontaktu

Profesjonalne sesje zdjęciowe

Najczęściej realizujemy sesje zdjęciowe produktów w postaci packshotów.

Specjalizujemy się w fotografii produktowej ubrań, obuwia, galanterii oraz biżuterii i zegarków. Mamy szerokie portfolio packshotów, które możesz obejrzeć w naszym menu.

Realizujemy także sesje zdjęciowe z modelami i modelkami. Zdjęcia wykonujemy w studiach fotograficznych lub w miejscu wskazanym przez Klienta.

Sesje produktowe wymagają powtarzalności

Unifikacja zdjęć w obrębie sklepu, katalogu, a nawet ofert na aukcjach internetowych, czy marketplace ma duże znaczenie. Pozwala nie tylko rozpoznać właściciela marki, ale też utwierdzić potencjalnego klienta w przekonaniu o wysokiej jakości produktów. Podczas sesji zdjęciowej harmonizujemy układ różnych produktów, tak aby podczas wizyty w sklepie internetowym klient nie musiał się zastanawiać nad wielkością przedstawianego przedmiotu.

Podkreśl wartość swojej oferty

Profesjonalna sesja zdjęciowa pozwala uwydatnić pozytywne cechy produktów. Dodatkowo packshoty zmniejszają konieczność wytężania uwagi użytkownika i stawiają produkt w lepszym świetle.

Fotografia produktowa wymaga dbałości o szczegóły. Wykluczamy przy tym rozmaite skazy, zniekształcenia produktów (szczególnie odzieży), aby pokazać towar z najbardziej atrakcyjnej strony.

Czysta biel w tle jest estetyczna i powszechna, lecz można także wybrać inny kolor tła. Przy korzystaniu z tła kolorowego należy mieć świadomość, że będzie ono często odbijało się w produkcie – szczególnie jeśli ten ma połyskliwą fakturę. W przypadku białych przedmiotów będą one częściowo przejmować barwy tła. Te efekty trzeba usuwać z pomocą retuszu postprodukcyjnego, ale też minimalizować już na poziomie wykonywania zdjęć.

Zamów zdjęcia testowe aby przekonać się o jakości naszych fotografii. Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz cennik packshotów

Nasze studio fotograficzne znajduje się w Imielnie, dlatego większość zdjęć realizujemy zdalnie. Towar można dostarczyć do nas na różne sposoby. Prace realizujemy zgodnie z harmonogramem i odsyłamy produkty w stanie nienaruszonym (a często oczyszczonym i wyprasowanym jeśli są to ubrania).

Do czego możesz wykorzystać zdjęcia produktowe

Szerokie zastosowanie zdjęć produktowych pozwala wykorzystywać je zarówno w druku jak i wersji cyfrowej.

Wszystkie zdjęcia wymagają dostosowania swojego rozmiaru do mediów, w jakich będą wykorzystywane. Do druku potrzebne są pliki w większej rozdzielczości. W aplikacjach na smartphony stosowane będą zdjęcia mniejsze od tych w sklepach internetowych, albo w katalogach cyfrowych, czy reklamach.

Zdjęcia do druku stosujemy m.in. do:

 • ulotek
 • katalogów
 • bannerów
 • reklam outdoorowych
 • reklam drukowanych
 • materiałów graficznych firmy

Zdjęcia cyfrowe używane są m.in. do :

 • sklepów internetowych
 • gazetek cyfrowych
 • katalogów cyfrowych
 • zdjęć w aplikacjach
 • zdjęć na serwisach aukcyjnych
 • reklamach
 • zdjęciach w mediach społecznościowych

Przejdź do początku strony