Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Zdjęcia produktowe KrakówOferujemy wysokiej jakości usługi. Jednym z naszych głównych celów jest pomoc naszym klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących ich fotografii.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć wysokiej jakości prezentację produktów. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim darzą nas nasi stali klienci.

Jakie realizacje oferujemy:

Zdjęcia produktowe w Krakowie

Kraków ma bardzo bogate walory estetyczne, dzięki czemu świetnie wychodzą w nim sesje reklamowe i modowe. Realizujemy też sesje aranżowane w odpowiednich lokalizacjach. Z kolei zdjęcia produktowe niearanżowane – packshoty – realizujemy w naszym studio.

Jeśli nie masz pewności, jakie zdjęcia chcesz dodać do sklepu lub kolekcji, możemy ułatwić ten proces, korzystając z najlepszych praktyk biznesowych. Rynek fotografii produktowej znamy od 2010 roku.

Możemy także wykonać różne rodzaje zdjęć, jeśli potrzebujesz jakiejś zmiany w aktualnej kolekcji.

Fotografia produktowa ma na celu wyeksponowanie produktu pod najlepszym kątem i przedstawienie go w jak najbardziej atrakcyjnej formie.

Zapraszamy do kontaktu lub przejrzenia naszej oferty

Zobacz cennik packshotów

Telefon: 533 410 388
E-mail: kontakt@bezcieniowa.pl

Specjalizujemy się w szeroko pojmowanej fotografii produktowej – realizacje dla Klientów z Krakowa

Tworzymy dla Ciebie jednolitą wizję fotografii produktowej. Wiele naszych zdjęć jest publikowanych w Internecie, a niektóre nawet trafiają na wielkopowierzchniowe bannery.

Fotografia Packshotowa jest wykorzystywana przez różne firmy do rozmaitych celów, ale w ostatnich latach stała się bardziej popularna przy projektowaniu odzieży i artykułów gospodarstwa domowego.

Dzięki pracy zdalnej we własnym studio fotografii produktowej jesteśmy w stanie utrzymać wyjątkowo korzystne ceny. Dźwignię naszego biznesu wykorzystujemy aby firmy mogły spokojnie zaopatrzyć się u nas w komplet zdjęć potrzebnych do ich oferty.

Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych zdjęć i umiarkowana cena. Nasze ponad 10 letnie doświadczenie w fotografii produktowej i dłuższe w fotografii okolicznościowej pozwala nam przedstawić produkty w jednakowo atrakcyjnym świetle niezależnie od tego czy wykonujemy 10, czy 1000 zdjęć.

studio fotograficzne bezcieniowa.pl 1

Jak wygląda współpraca z nami:

 • Współpracujemy zdalnie. Szczegóły zlecenia omawiamy przez telefon, na zasadzie spotkań online wideo, a w niektórych przypadkach spotykamy się na żywo.
 • Nasz klarowny cennik pozwala dobrze ocenić koszty – ostatecznej wyceny dokonujemy po ustaleniu szczegółów zlecenia. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty.
 • W wyznaczonym terminie otrzymujemy od Ciebie produkty do fotografowania. Przygotowujemy je do sesji, prasujemy ubrania, układamy i robimy zdjęcia.
 • Wykonujemy zdjęcie poglądowe, na bazie którego ustalamy jak ma wyglądać cała sesja.
 • Opłacasz fakturę, dostajesz zdjęcia bez znaku wodnego, a sfotografowane produkty są gotowe do odbioru.
 • Zdjęcia możesz pobrać z naszego serwera lub przesyłamy je do Ciebie na nośniku wraz z produktami.

Pracę realizujemy zdalnie co niweluje barierę odległości.
Dzięki temu skutecznie realizujemy fotografie produktowe dla klientów z całej Polski i zza granicy (głównie Niemcy i Czechy).

Zdjęcia produktowe Kraków- realizacje

Zdjęcia produktowe Kraków Cennik

Rodzaj zdjęćIlość zdjęć 10-19Ilość zdjęć 20-30Ilość zdjęć 31-60powyżej 60 zdjęć
ubrania: zdjęcia typu duch42 zł32 zł26 zł22 zł
ubrania: wieszak/płasko40 zł31 zł25 zł21 zł
zdjęcia obuwia22 zł19 zł17 zł15 zł
zdjęcia galanterii35 zł27 zł22 zł17 zł
zdjęcia biżuterii71 zł64 zł54 zł49 zł
zdjęcia zegarków50 zł40 zł34 zł30 zł
packshoty innewycena indywidualna
zdjęcia reklamowewycena indywidualna

Fotografia packshotowa jest wykorzystywana przez wiele branż do różnych celów, ale w ostatnich latach stała się bardziej popularna do prezentacji ubrań i artykułów modowych. Wykorzystujemy tę niszę aby zaspokoić liczne potrzeby producentów. Tym bardziej, że jesteśmy mistrzami zdjęć typu duch – na niewidocznym manekinie.

Fotografia Packshot jest wykorzystywana w różnych branżach do różnych celów, ale w ostatnich latach stała się bardziej popularna przy robieniu zdjęć przedmiotów. Pozwala nam to sprostać zróżnicowanym potrzebom fotografów. Jesteśmy w stanie wykonać atrakcyjne zdjęcia – w tym także na manekinie typu duch.

W ramach współpracy z nami otrzymasz:

 • Wysokiej jakości zdjęcia w bardzo dobrej cenie (zobacz cennik)
 • Realizację na czas
 • Pliki graficzne w potrzebnych Ci formatach – bez żadnych dopłat i ukrytych kosztów
 • Wsparcie merytoryczne podczas planowania kolekcji zdjęć
 • Prawa majątkowe na wieczyste użytkowanie zdjęć (na podstawie faktury)

Zakres naszego działania (fotografia produktowa Bydgoszcz)

 • zdjęcia ubrań – na manekinie typu duch, na płasko lub na wieszaku
 • packshoty obuwia, galanterii,
 • zdjęcia zegarków, zdjęcia biżuterii
 • zdjęcia produktów różnego rodzaju
 • zdjęcia reklamowe, fotografia aranżowana

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 533 410 388

kontakt@bezcieniowa.pl

Adres wysyłki produktów: Wygoda 7, 28-313 Imielno

Jak możesz wykorzystać zdjęcia produktów?

Zdjęcia produktów to kluczowa część sklepu internetowego. Możesz ich używać w katalogach produktów, na stronie internetowej lub w postach w mediach społecznościowych, aby promować swoje produkty.

Katalogi produktów wspomagają działania marketingowe usługodawców. Dają klientom możliwość zobaczenia marki i zapoznania się z ofertą.

Z kolei zdjęcia produktów na białym tle są wykorzystywane w katalogach produktów z dwóch głównych powodów: po pierwsze, pomagają klientom w podejmowaniu decyzji zakupowych, ponieważ mają oni lepsze wyobrażenie o tym, jak wygląda produkt; po drugie, pomagają firmom zarabiać pieniądze, ponieważ klienci będą kupować więcej, jeśli będą wiedzieć, jak wyglądają produkty. Zdjęcia na białym tle realizują ten cel przez usuwanie szumu wizualnego, który rozprasza uwagę użytkownika, albo po prostu go męczy (czy próbowaliście kiedyś robić zakupy w internecie dłużej niż godzinę? Bez packshotów byłoby to bardzo trudne).

Powiązane usługi:

fotografia produktowa Warszawa, fotografia produktowa Katowice, packshot Warszawa, fotografia produktowa Poznań, fotografia produktowa Rzeszów, fotografia produktowa Lublin, fotografia produktowa Szczecin, fotografia produktowa Gdańsk, fotografia produktowa Łódź, fotografia produktowa Bydgoszcz, fotografia produktowa Kielce, zdjęcia produktowe Kraków, fotografia produktowa Częstochowa, zdjęcia produktowe Wrocław, fotografia produktowa Opole, fotografia produktowa Bielsko-Biała, packshoty Poznań, packshoty Łódź, fotografia reklamowa Nowy Sącz

Dla jakich miejscowości pracujemy:

Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Opole, Katowice, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Kielce, Częstochowa, Wrocław, BIelsko-Biała, Poznań, Nowy Sącz

Przejdź do początku strony