Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Zdjęcia produktowe WrocławRealizujemy wysokiej jakości zdjęcia odzieży a także innych produktów z różnych branż

Oferujemy profesjonalne realizacje wykonane na czas i zgodnie z wymaganiami Klienta.

Zdjęcia Packshot czyli zdjęcie na białym tle wykorzystywane są w wielu obszarach biznesu i nie tylko w sprzedaży ale na różne sposoby.

W przeciągu ostatnich paru lat ten format bije rekordy popularności.

Dobre zdjęcie produktowe jest właściwie konieczne aby zaistnieć w sieci – nawet na aukcyjnych marketplace’ach.

Połączyliśmy tę specjalistyczną niszę z licznymi potrzebami rynku e-commerce.

Inwestujemy duże kwoty sprzęt oraz nowoczesne technologię obróbki obrazu. Spośród nich bardzo atrakcyjne są zdjęcia typu duch – które pozwalają przedstawić produkt tak jak na człowieku, mimo że nie widać ciała.

Zadbamy o Twoje potrzeby związane z fotografowaniem i edycją, więc zdjęć.

Fotografia produktowa pozwala pokazywać produkty z najlepszej strony tak aby zachęcić ich do sprzedaży. Zdjęcia są często ulepszane, aby uatrakcyjnić przedmiot zakryć jego ewentualne mankamenty albo po prostu przedstawić go lepiej niż wygląda w rzeczywistości. Służą do tego różne techniki, a my dostosowujemy się do wymagań klienta.

Można to osiągnąć wybierając odpowiednie kadry, grać światłocieniem, czy zaprezentować je w lepszym świetle.

Zapraszamy do kontaktu lub przejrzenia naszej oferty

Zobacz cennik packshotów

Telefon: 533 410 388
E-mail: kontakt@bezcieniowa.pl

Fotografia produktowa jest naszą pracą i misją.

Twoi klienci doceniają spójność obrazów towarów, które widzą, gdy przychodzą do Twojego sklepu lub witryny. Następnie mogą porównywać produkty i skupiać się na szczegółach.

Tworzymy wysokiej jakości zdjęcia produktowe, co jest efektem długich godzin spędzonych na ustawieniu oświetlenia, kadrowaniu, czyszczeniu przedmiotów, a także retuszowaniu zdjęć. Efekt można osiągnąć dzięki licznym inwestycjom i szkoleniom.

Niebagatelnym czynnikiem jakości są z pewnością spotkania biznesowe jakie prowadzimy w klubie fotograficznym.

Wdrażamy najlepsze praktyki, a po drodze i zawsze staramy się je ulepszać i współuczestniczyć w tworzeniu trendów.

Jakość zdjęć produktowych

Dbałość o detale to nasz konik, bo wiemy, że przed obiektywem nie da się niczego ukryć. Cierpliwość i dokładność pozwalają nam wykonywać najwyższej jakości zdjęcia produktowe, a w tym packshoty (zdjęcia na jednolitym tle), zdjęcia do kampanii reklamowych, kart produktowych, ale też kolekcji, lookbooków, i materiałów na różne nośniki.

Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych zdjęć i umiarkowana cena.

Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w fotografii produktowej i dłuższe w fotografii eventowej, nasz zespół wypracował talent do prezentowania produktów w równie fotogeniczny sposób, niezależnie od skali realizacji lub liczby zdjęć które nam zlecono. Obsługujemy producentów odzieży, biżuterii, obuwia i wiele innych podmiotów. W naszym portfolio znajdziecie Państwo też marki największych marek świata.

studio fotograficzne 1-2 Bezcieniowa.pl

Jak wygląda współpraca z nami:

 • Współpracujemy zdalnie – konsultujemy całe zlecenie przed przystąpieniem do realizacji i wyceną. Nie cierpimy niedomówień.
 • Przejrzysty cennik – pozwoli Ci łatwo wyliczyć koszty które będziesz mógł ponieść a przede wszystkim oszacować budżet na zdjęcia. Musimy jednak podkreślić, że ostatecznej wyceny dokonujemy dopiero po ustaleniu szczegółów zlecenia dlatego cennik jest w pewien sposób poglądowy.
 • Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty.
 • Otrzymujemy od Ciebie produkty – i w wyznaczonym terminie przechodzimy do realizacji.
 • Przygotowujemy je do sesji – muszą być tip-top. Dlatego część czasu zabiera nam prasowanie ubrań, odkurzanie biżuterii, butów, rozmaitych produktów. Jeśli możesz, spakuj proszę towar w jak najlepszej kondycji.
 • Wykonujemy zdjęcie poglądowe, na bazie którego ustalamy jak ma wyglądać cała sesja. Następnie, po konsultacjach realizujemy całość.
 • Opłacasz fakturę, a my przesyłamy Ci zdjęcia bez znaku wodnego.
 • Zdjęcia możesz pobrać z naszego serwera przez 3 miesiące lub przesyłamy je do Ciebie na nośniku wraz z produktami.

Pracę realizujemy zdalnie co niweluje barierę odległości.
Dzięki temu skutecznie realizujemy fotografie produktowe dla klientów z całej Polski i zza granicy. We Wrocławiu czasem pojawiamy się na targach biznesowych, ale lubimy też pozwiedzać miasto :)

Fotografia produktowa Wrocław cennik

Rodzaj zdjęćIlość zdjęć 10-19Ilość zdjęć 20-30Ilość zdjęć 31-60powyżej 60 zdjęć
ubrania: zdjęcia typu duch42 zł32 zł26 zł22 zł
ubrania: wieszak/płasko40 zł31 zł25 zł21 zł
zdjęcia obuwia22 zł19 zł17 zł15 zł
zdjęcia galanterii35 zł27 zł22 zł17 zł
zdjęcia biżuterii71 zł64 zł54 zł49 zł
zdjęcia zegarków50 zł40 zł34 zł30 zł
packshoty innewycena indywidualna
zdjęcia reklamowewycena indywidualna

Fotografia produktowa Wrocław – realizacje

Jak pomagamy naszym Klientom z Wrocławia?

Marki modowe mają ogromną gamę produktów – od odzieży po akcesoria. Muszą upewnić się, że ich kolekcje są zróżnicowane, ale jednocześnie żadna nie odstaje estetyką od reszty.

Niestety częstym problemem jest uzyskanie odpowiednio dobrych zdjęć dla różnych typów asortymentu. To rodzi rozmaite trudności marketingowo-sprzedażowe.

Czy Twoje kolekcje produktów są tak różne, że trudno jest stworzyć spójną ofertę, do której mogą odnieść się Twoi klienci? Jeśli tak, potrzebujesz profesjonalnej fotografii produktowej, aby stworzyć odpowiednie wrażenia estetyczne, które napędzają klientów do zakupu.

Świadczymy wysokiej jakości usługi fotografii produktowej w przystępnych cenach.

Fotografia packshotowa jest wykorzystywana przez wiele branż do różnych celów, ale w ostatnich latach stała się bardziej popularna do prezentacji ubrań i artykułów modowych. Wykorzystujemy tę niszę aby zaspokoić liczne potrzeby producentów. Tym bardziej, że jesteśmy mistrzami zdjęć typu duch – na niewidocznym manekinie.

W ramach współpracy z nami otrzymasz:

 • Wysokiej jakości zdjęcia w bardzo dobrej cenie (zobacz cennik)
 • Realizację na czas
 • Pliki graficzne w potrzebnych Ci formatach – bez żadnych dopłat i ukrytych kosztów
 • Wsparcie merytoryczne podczas planowania kolekcji zdjęć
 • Prawa majątkowe na wieczyste użytkowanie zdjęć (na podstawie faktury)

Zakres naszego działania (fotografia produktowa Wrocław)

 • zdjęcia ubrań – na manekinie typu duch, na płasko lub na wieszaku
 • packshoty obuwia, galanterii,
 • zdjęcia zegarków, zdjęcia biżuterii
 • zdjęcia produktów różnego rodzaju
 • zdjęcia reklamowe, fotografia aranżowana
 • i wiele innych – zadzwoń, nie boimy się wyzwań

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 533 410 388

kontakt@bezcieniowa.pl

Adres wysyłki produktów: Wygoda 7, 28-313 Imielno

Jak możesz wykorzystać zdjęcia produktów?

Wiele sklepów internetowych zaniedbuje zdjęcia produktów, ale oznacza to, że tracą sprawdzoną strategię marketingową i sposób na pozyskanie większej liczby klientów.

Wysoka jakość zdjęć jest już standardem. Tylko w niektórych branżach akceptowane są jeszcze rozpikselowane zdjęcia słabej jakości. Akceptowane, czyli właściwie niepotrzebne. Ale co gdy na rynku pojawi się gracz ze świetnymi zdjęciami? Inne sklepy zdębieją z zazdrości (i będą musiały opróżniać kieszenie z oszczędności).

Strategiczne umieszczanie wysokiej jakości zdjęć produktów w Twoim sklepie nie tylko wyróżnia Twoje produkty, ale także zapewnia, że klienci mogą zobaczyć, co kupują, zanim to kupią. To także dowód na to, że stawiasz na profesjonalizm i najwyższą jakość.

Profesjonalne zdjęcia produktowe to konieczne i zarazem najlepsze rozwiązanie dla firm producentów oraz sprzedawców.

Zdjęcia produktów to kluczowa część sklepu internetowego. Możesz ich używać w katalogach produktów, na stronie internetowej lub w postach w mediach społecznościowych, aby promować swoje produkty.

Fotografią produktową zajmujemy się od ponad 10 lat. Głównie fotografujemy zdjęcia odzieży, butów, biżuterii, a także różnych podmiotów z sektora FMCG.

Wysokiej jakości studio pozwala nam robić zdjęcia na niewidocznym manekinie typu duch. Tego typu sprzęt sprawia że ujęcie produktu jest zawsze dobre, co możecie zobaczyć w naszym portfolio.

Klientom oczywiście przesyłamy zdjęcia wyższej jakości, od tych których prezentujemy na witrynie.

Profesjonalny retusz pozwala zredukować ewentualne niedoskonałości, a także nadaje zdjęciom ostatniego szlifu. Retusz zdjęć jest właściwie koniecznym z obiegiem aby dodawać sklepy internetowe, ale jeszcze ważniejsza rolę odgrywa w druku – szczególnie wielkoformatowym.

Tygodniowo realizujemy ponad 1000 zdjęć produktowych. Czasem liczba ta przekracza 2000 szt.

Dobre zdjęcia ujęte z najlepszej strony to nasz chleb powszedni. Serdecznie polecam wykonanie zdjęć na białym tle, który pozwala zniwelować szum otoczenia i dobrze wpasować produkty do sklepu internetowego.

Podczas realizacji oferujemy pełen profesjonalizm. Dostarczamy zdjęć na czas, obrabiamy je, a to wszystko w korzystnej cenie.

Wysokiej jakości zdjęcia możecie pobierać z naszego serwera przez trzy miesiące.

Zapewniamy dobry kontakt, a towary oraz ubrania trafiają do klienta bez uszczerbku.

Nasze realizacje sprawdzają się nie tylko w sprzedaży ale też w branży reklamowej. Mogą bowiem być wykorzystane w reklamie, na eventy, do mediów społecznościowych, czy użyjesz je po prostu na eventy.

Zobacz więcej zdjęć dla sklepów internetowych – Wrocław

Powiązane usługi:

fotografia produktowa Warszawa, fotografia produktowa Katowice, packshot Warszawa, fotografia produktowa Poznań, fotografia produktowa Rzeszów, fotografia produktowa Lublin, fotografia produktowa Szczecin, fotografia produktowa Gdańsk, fotografia produktowa Łódź, fotografia produktowa Bydgoszcz, fotografia produktowa Kielce, zdjęcia produktowe Kraków, fotografia produktowa Częstochowa, zdjęcia produktowe Wrocław, fotografia produktowa Opole, fotografia produktowa Bielsko-Biała, packshoty Poznań, packshoty Łódź, fotografia reklamowa Nowy Sącz

Dla jakich miejscowości pracujemy:

Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Opole, Katowice, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Kielce, Częstochowa, Wrocław, BIelsko-Biała, Poznań, Nowy Sącz

Przejdź do początku strony