Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Zdjęcia ubrań na manekinie typu duch - oferta fotografii odzieży

Zdjęcia odzieży na manekinie duch pozwalają nadać trzeci wymiar fotografiom ubrań. Nie potrzebujesz modela, aby pokazać idealny packshot odzieży.
Zalety zdjęć odzieży na manekinie typu duch
Jaki jest najlepszy sposób na prezentację odzieży na sprzedaż? Oczywiście na manekinie typu duch (ghost).
Technika ta jest popularna w przypadku packshotów odzieży w sklepach internetowych, serwisach aukcyjnych lub innych platformach sprzedażowych, np marketplace’ach, a także w modelach dropshippingowych.
Tego typu zdjęcia (tzw. duchy) są coraz częściej prezentowane w mediach analogowych – katalogach, lookbookach, reklamach, ulotkach…
Szczególnie zdjęcia dla pań wypierają model fotografii na modelkach, bo klientki nie chcą już tylko oglądać ubrań na modelce, ale zobaczyć produkty w czystej postaci, na jednolitym białym tle, dzięki czemu mogą porównać zdjęcia z innymi produktami. Do tego rodzaju fotografii posłuży do tego odpowiedni manekin duch damski. Dysponujemy także męskim odpowiednikiem.
Cena fotografii typu duch (packshotów) została uwzględniona w naszym cenniku. Po dokładną wycenę zachęcamy do kontaktu.
Zdjęcia typu duch są zdecydowanie tańsze od sesji z modelkami, bo nie opłacamy tutaj osób do pozowania, a także sam proces fotografowania nie jest aż tak długi. Dzięki temu ta kategoria zdjęć cieszy się coraz wyższą popularnością.
Z jej pomocą można doskonale prezentować ubrania różnych modeli, łatwiej jest zadbać o unifikację zdjęć, czyli utrzymać jeden styl prezentowania fotografii.
W fotografii produktowej bardzo ważne jest, aby klient znalazł idealnego manekina dla swoich produktów, dlatego cały czas poszerzamy naszą „manekinową rodzinę”, czyli kupujemy kolejne, nowsze modele postaci.
W naszej kolekcji znajdują się manekiny męskie: do wyboru manekin atletyczny – idealny do zaprezentowania odzieży sportowej oraz smukły – perfekcyjny do prezentacji np. koszul czy marynarek.
Wśród manekinów damskich, możemy wybrać np. manekina z większym biustem, aby pięknie zaprezentować bieliznę lub standardowego, na którym idealnie leżą m.in. sukienki, czy żakiety.
Dysponujemy także wersjami dziecięcych manekinów, dzięki czemu możemy świetnie zaprezentować odzież dziecięcą. Manekiny te są w różnym wieku: będzie to niemowlę, dzieci w różnym wieku od 2-4-6-8 lat i na modelach młodzieży kończąc.
Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł profesjonalnie i atrakcyjnie zaprezentować swoje produkty.

Przejdź do początku strony