Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

ZDJĘCIA NA MODELACH Fotografia mody Lookbook

Strona Główna » Oferta » ZDJĘCIA NA MODELACH Fotografia mody Lookbook

Fotografia produktowa z udziałem ludzi

Zdjęcia płaszcza damskiego do sklepu internetowego.
Fotografia modowa odzieży zimowej w tym wypadku żółtego płaszcza.

Zdjęcia na modelach to doskonały sposób na pokazanie swojej oferty całych kolekcji ubrań, biżuterii, kosmetyków lub innych produktów. Sesje fotograficzne mogą być wykonane w różnych stylach, kolorach i sceneriach, aby podkreślić zalety produktu i zwrócić uwagę potencjalnych klientów. U nas ceny zaczynają się od 27 zł brutto za jedno finalne zdjęcie wraz z przygotowaniem, prasowaniem i układaniem ubrania na modelu oraz pełną obróbką graficzną i retuszem. Natomiast wysokość wynagrodzenia modela ustalamy przed sesją i dogadaniem co do niej szczegółów. Należy podkreślić, że nasi klienci nie muszą się martwić szukaniem modeli, to po naszej stronie leżą takie kwestie jak rekrutacja, umowa, wizerunek, czy choćby rozliczenia. Jako studio fotograficzne mamy możliwość wykonywania zdjęć na modelkach, męskich modelach oraz dziecięcych w różnym wieku.

Dlaczego warto robić sesję z modelami w studio fotograficznym?

Studyjną fotografię produktową mody należy traktować jako odrębną dziedzinę. Ten typ zdjęć wykonujemy w całkowicie kontrolowanych warunkach. Dotyczy to nie tylko ustawienia produktu i modeli, ale także sposób oświetlenia, rodzaj wykorzystanego sprzętu, tło czy też aranżacja. Dla marek modowych są to główne zalety korzystania ze studia fotograficznego.

Pełna kontrola

Mamy pełną kontrolę nad elementami. Nie musimy się martwić o deszcz lub wiatr podczas sesji, które mogą wpływać na ubrania, makijaż i włosy modeli oraz sprzęt fotograficzny. Również, jeśli na zewnątrz jest zbyt słonecznie, ostre światło słoneczne i jego cienie mogą być trudne do pokonania

Wygoda

Nie ma żadnego wędrowania do jakiejś odległej lokalizacji. W studio mamy wszystkie niezbędne przedmioty, rekwizyty i sprzęt, potrzebny do realizacji sesji fashion. Sesja w studio jest zazwyczaj szybka i efektywna, a przede wszystkim bardziej opłacalna, jeśli chodzi o cenę za produkt. Z odpowiednimi modelami i ustawieniem, możemy zrobić zdjęcia od 80 do 90 ubrań w ciągu dnia.

Wybór tła

Zadaniem zdjęć na modelach jest przedstawienie fasonu i wzoru ubrań.
Modelki dziecięce – fotografia odzieży dla dzieci.

Rezygnacja ze zdjęć na zewnątrz, nie oznacza rezygnacji z wspaniałego tła dla swojej sesji modowej. Wybierać można spośród różnych teł, takimi z różnymi fakturami, kolorami lub krajobrazami, aby uzyskać pożądany wygląd. Nasze studio ma mnóstwo teł, od papierów Colorama, odsłoniętych ścian z cegły i różnorodnych specjalnie zbudowanych zestawów (makiet, scenerii).

Kontrola nad oświetleniem

Na zewnątrz oświetlenie może się zmieniać cały czas w trakcie trwania sesji. Fotografowanie w studio daje pełną kontrolę nad każdym aspektem oświetlenia, od miękkich tonów po ostre cienie. Sprzęt ustawiasz w dowolny sposób, aby uzyskać pożądany efekt.

Komfort pracy modeli

Modele lepiej odnajdują się w studio, choćby ze względu na warunki panujące w nim. Ani deszcz, ani wiatr czy upał nie wpłyną na samopoczucie. Zrelaksowany model, to wdzięczny materiał do zdjęć. Praca idzie szybko, a dobra atmosfera tylko motywuje do bardziej wydajnej pracy, co ostatecznie przekłada się na wynik: profesjonalny i wysokiej jakości.

Zadzwoń 0048 533 410 388
ZDJĘCIA NA MODELACH Fotografia mody Lookbook
Przejdź do początku strony