Zadzwoń 0048 533 410 388
Wygoda 7, 28-313 Imielno
kontakt@bezcieniowa.pl

Packshot Warszawa – zdjęcia bez cienia wątpliwościOferta

Bezcieniowa to profesjonalne studio fotografii produktowej, które specjalizuje się w sesjach zdjęciowych produktów dla firm.

Niezależnie od tego, czy jest to nowa linia ubrań, buty, torebki, czy nietypowe gadżety podejmujemy się zlecenia biorąc pod uwagę docelowy wizerunek Twojego sklepu.

Pracujemy z licznymi klientami, codziennie realizujemy sesje zdjęciowe fotografując tygodniowo przynajmniej kilkaset produktów.

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować dogodny dla siebie termin lub tylko porozmawiać na temat zlecenia.

Zadzwoń – w 5 minut zorientujesz się jak pracujemy i co oferujemy.

Zdjęcia z realizacji

Nasze realizacje są rozsiane po całej naszej stronie internetowej. Poszukaj interesującego Cię działu w menu.

Zobacz naszą ofertę

Zobacz cennik packshotów

Nie mamy wielkich kosztów wynajmu i kolosalnych budżetów reklamowych, dzięki czemu nasze ceny utrzymane są na uczciwym poziomie.

Więcej szczegółów w cenniku

Cennik zdjęć

Jakie packshoty wykonujemy

Popularne zdjęcia ubrań do e-commerce to zdjęcia typu duch, czyli zdjęcia na niewidocznym manekinie. Ta forma pozwala oddać realne kształty ubrania, a zarazem zaprezentować je bez modela, / modelki, dzięki czemu zdjęcia kosztują mniej. Ponadto w sklepach internetowych zdjęcia typu duch pozwalają skupić się klientowi na produkcie.

Zobacz nasze portfolio fotografii ubrań

Atuty naszego działania

Ukazujemy Twój produkt z jak najlepszej strony, aby prezentował się atrakcyjnie i zachęcał do zakupu, pamiętając o wiernym oddaniu koloru, kształtu, fasonu czy struktury.

Stale udoskonalamy nasz warsztat i sprzęt, dzięki czemu Twoi klienci uwierzą, że zależy Ci na dokładnym przedstawieniu przedmiotu.

Oddajemy rzeczywisty kolor – Używany profesjonalnych, skalibrowanych kolorystycznie monitorów, ponadto mamy skalibrowane, sprofilowane aparaty i obiektywy oraz tworzymy wzorniki kolorów odpowiadające realnym kolorom przedmiotów. 

Nasz warsztat fotograficzny pozwala dobrze oddać jakość materiałów – zarówno ubrań, galanterii skórzanej, jak i biżuterii. Na szkle możemy tworzyć atrakcyjne gradienty poprzez uwydatnienie jego cech strukturalnych.

Jeżeli powtarzalność zdjęć wydaje się nudna, to na pewno taka nie jest w fotografii produktowej! Powtarzalność jest konieczna do utrzymania stylu całych linii produktów. Nasi wieloletni Klienci chwalą sobie naszą dbałość o spójność projektu, perspektywy, koloru czy umiejscowienia produktu.

Jesteśmy w stanie dostosować zdjęcia do Twojej obecnej linii estetycznej lub zaproponować zupełnie nową ścieżkę kreacji.

Naszą działalność opieramy o stałe zlecenia, dlatego dbamy o dobry kontakt i zadowolenie klienta. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm i terminowość. Dbamy też o to, aby fotografia produktowa nie była „odklepana” taśmowo. Liczy się dla nas jakość zdjęć, dlatego często w trakcie pracy modyfikujemy parametry fotografii.

Wszystkie fotografie produktowe realizują cel marketingowy

Nasi klienci

Nasi klienci - bezcieniowa.pl
Fotografia produktowa w Polsce. Zdjęcia odzieży, butów, torebek, perfum, biżuterii.

Aktualną listę naszych zadowolonych klientów znajdziesz na stronie głównej

Zdjęcia do sklepów internetowych na najwyższym poziomie

Potrzebujesz dobrych, spójnych fotografii produktów? Warto przygotować je tak abyś mógł wykorzystywać je w różnych miejscach i łatwo nimi zarządzać. Wykonawca fotografii powinien przesłać Ci zdjęcia w najwyższej możliwej jakości oraz różnych formatach – zarówno do użytku cyfrowego, jak i druku analogowego na różnych nośnikach.

Jakie mamy rozwiązanie: Oferujemy pełen profesjonalizm i jesteśmy elastyczni.

Współpraca z naszymi Klientami przychodzi nam łatwo, a wypracowane techniki pozwalają sprawnie zarządzać całym procesem. W końcu fotografią produktową zajmujemy się od 2010 roku.

Jakie są nasze zdjęcia reklamowe

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który sprzedaje produkty online, to wiesz, że dobre packshoty są ważne dla Twojej marki.

W naszym studiu oferujemy profesjonalne usługi fotografii produktowej, które pomogą Ci osiągnąć pożądany wygląd Twoich produktów.

Zobacz nasze realizacje

Nasz zespół doświadczonych fotografów wykorzystuje zaawansowane techniki do tworzenia wysokiej jakości zdjęć, co podkreśli atrakcyjność Twoich produktów.

Specjalizujemy się w packshotach – czyli zdjęciach produktów prezentowanych na białym tle – wykonujemy również zdjęcia na tle, zdjęcia w aranżacji, które można wykorzystać zarówno na stronie www jak i w katalogach, banerach, plakatach i innych materiałach marketingowych.

Realizujemy też sesje zdjęciowe, zdjęcia produktowe licznych grup produktów.

Jeśli więc szukasz najwyższej klasy fotografii produktowej, która pomoże przenieść Twój biznes na wyższy poziom, skontaktuj się z nami już dziś! Z przyjemnością porozmawiamy o Twoich potrzebach i przedstawimy bezpłatną wycenę.

Szukasz pomocy odnośnie wyboru zdjęć?

Chcesz stworzyć katalog swoich produktów, ale potrzebujesz dobrej jakości zdjęć, które sprawią, że Twoje produkty będą się wyróżniać.

Pomożemy Ci wskazać, które zdjęcia sprawdzą się najlepiej w twoim biznesie i jakie mogą być koszty ich realizacji.

Porozmawiaj z nami bez zobowiązań.

Kontakt tel: 533 410 388

Nasze bogate doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt nie tylko pozawala realizować perfekcyjne zdjęcia, ale też odpowiednio dobierać kompozycje Twoich produktów. Aktywnie doradzamy naszym klientom jak zaprezentować produkty. Ta wiedza może okazać się kluczowa jeśli nie śledzisz trendów lub gdy estetyka nie jest Twoim konikiem.

Usługi realizacji zdjęć i packshotów realizujemy zdalnie.

Cały proces jest bezpieczny dla Twoich produktów, nie musisz być na miejscu by nadzorować prace. Przez telefon lub z pomocą e-maila jesteśmy w stanie zorganizować odpowiednią sesję zdjęciową. Oferujemy pełen profesjonalizm zarówno przy realizacji zdjęć, przygotowaniu produktów i pakowaniu ich do wysyłki.

Produkty docierają do nas z całej Polski. Główne miejscowości z jakimi współpracujemy to Warszawa, Katowice, Kraków.

Przejdź do początku strony